August 23, 2012

You tried your best and you failed miserably. The lesson is: never try. (Homer Simpson)

Meil põles pirn läbi, mistõttu teostasin lõpuks ometi fotomõtte, mis mind ligi kaks aastat painanud on! Ja vannun, et mõte pärineb täiesti minult endalt, kuigi millalgi võis sääraseid pilte ka 9gagis ning tumblris kohata. Sellest hoolimata mängin mina alati ausat mängu ja ei varasta teiste fotomõtteid (eriti). 

Muidugi oli kõigega kõvasti pusimist. Mingisuguste suvaliste tangidega õnnestus mul pirni alumine osa lahti keerata ja eemaldada. Seejärel seisnes ees raskem osa: sisemuse tühjendamine. See lihtsalt ei mahtunud läbi augu! Muidugi polnud mul mingit fancyt tööriistavarustust käepärast, sest isa hoiab kõiki tööriistu kuskil erinevates kohtades laiali. Tuli leppida tavaliste kääride ja isegi heegelvardaga. Susisin kärsitult vähemalt 25 minutit, LÕPUKS SAIN SELLEGA HAKKAMA!! Ja just siis läks pirn katki! Ega ma sel hetkel väga rõõmus ei olnud.

Peagi seisnes ees veelgi raskem ülesanne: pirni mullaga täitmine. Kuna sadas paduvihma ning mul polnud tuju hoovi sonkima minna, tuli mulda varastada lillepottidest. Sõrmeotsatäis toakaselt, pool pihutäit kannikeselt, natuke sõnajalalt. Suurem osa läks kraanikausi kohal valades raisku, aga lõpuks sain pirni pooltäis! Lilleõite lisamine sinna oli juba piece of cake!

Igatahes peitub mu ajus veel mõni mõte seoses elektripirnidega, nii et kui meil järgmine pirn läbi põleb, on uut blogipostitust oodata! Hetkel piinlen hästi pisikestes süümekates, sest tegin jälle magusat (rummikoogid), aga mida muud vihmasel õhtul teha saabki, kui jooksmine võimatuks osutub? Eks ikka süüa! Täna näiteks oli mul hommikul kell üheksa plaanis jooksma minna, aga lõin äratuse kinni ja lihtsalt nohisesin oma voodis magusalt edasi. Suvi ikkagi.

7 comments:

 1. oiii rummikooki tahaks küll. Too mulle palun koju aitääh. Head pildid ja ikka mainiks et IN YOUR FACES saite haledalt pähe minult :)

  ReplyDelete
 2. Küll sinul on ikka head fotomõtted... Mulle täitsa meeldivad need pildid, eriti esimene!
  MIKS SA JÄLLE RUMMIKOOKE TEGID?!?!?! Ilma minuta. :S:S Ise vingusid, et sul pole midagi head süüa kodus, ahah rummikooke said ikka teha, onju.. :D
  xoxo

  ReplyDelete
 3. Johanna: Nänänännäää, mul on külmakapp täis neid. :) Danke schön piltide eest ja eiran edukalt su lause viimast poolt!!

  Linnu: Danke schön!
  Kuulekuule, jooksma ei saanud minna ja igav oli ju. :) Ja mul POLNUDKI midagi head süüa, sellepärast ma rummikoogid ju tegema pidingi...

  ReplyDelete
 4. Ehe näide sellest, et inspiratsiooni saab igalt poolt.Väga huvitav idee.Väga teistsugune ja see muudabki kõike huvitavamaks!Väga kenad pildid!:):)

  ReplyDelete
 5. Jummala kenad pildid. Ja palun tule mulle rommikoogikestega külla :D

  ReplyDelete
 6. Kristiina: Suured tänud sulle, Kristiina, sa kohe oskad tuju heaks teha! :) Aitääääh!!

  Kelli: Suur aitäh, aga koogid kadusid meeste kõhtu loetud sekunditega. :D

  ReplyDelete
 7. Meeldiv kuulda, kui kellegi tuju saan tõsta. Võta heaks! :)

  ReplyDelete