September 11, 2012

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant

Viimased päevad on möödunud väga tegusalt ja täielikult õppimise lainel. Tuleb tõdeda, et juba praegu, gümnaasiumi teisel nädalal, on põhikoolil ja gümnaasiumil suur vahe sees. Siinkohal täiendaksin natuke ka oma õpilase meelespea listi:
*Kõik see, mida te põhikoolis ei õppinud, sest "seda õpitakse alles gümnaasiumis", peab olema nüüd selge ega kuulu kordamisele, sest "seda peaksite mäletama juba põhikoolist".
*Ühes keskmises geograafiatunnis jõuate rääkida Kalevi šokolaadipoe allahindlustest, Mehhiko seebiseriaalidest, termomeetrinäitudest ja aukudest bussi põhjas.
Eile käisin fotoringis, kus kujutluse kohaselt õppisin kaks tundi teooriat ning sain palju uusi nõuandeid pildistamiseks. Tegelikkuses pidin vaid oma nime kirja panema ning lubama kolmapäeval (HOMME) sügispiknikul pilte teha, et neid järgmisel esmaspäeval näidata. Vinge või mis. Tegelikult arvan, et seal läheb põnevaks küll, aga samal ajal hakkavad toimuma kooriproovid, kust puududa ei saa. Kui ma endale muusikaõpetaja näol vihavaenlast ei soovi muidugi. Täna toimusid rahvatantsukatsed, kus konkurents polnud nüüd küll sugugi suur: võimalus oli 16 inimesel saja kaheksakümnest, häh. Edasi ma muidugi ei saanud. Päeva tippuudis: keemia konsultatsioonis hakkasin natuke juba asja jagama!

Pildikesed pärinevad pühapäevast, mil Kelli ja Johannaga veidi mu kaamerat kiusasime. Tegelikult on käesolevas postituses esindatud umbes kahesajandik piltide koguhulgast, ent tsensuurseid leida on väga keeruline. Mis seal ikka. :)

4 comments:

 1. homme ei tohi sadada, muidu peab inkasse minema :S:S:S
  mhm see esimene pilt suht tsensuurne :D

  ReplyDelete
 2. EI SADANUD, JEEE. Nagu sa ise poleks seda teadnud muidugi. :)
  Minu arust ka, kas sa ei arva nii? :D

  ReplyDelete
 3. Kujutan ette, et fotoringis võib päris äge olla. Ja juba jälle tegeled nii paljude asjadega, kooliproovis ka. Päris kihvt. Jõuad ka kõike seda kooli kõrvalt teha ? Kui suudad, siis kiitus sulle!:)
  Aga ja, päris toredad geograafia tunnid teil siis.Hehe, miks meil küll sellist asja kunagi polnud.x)

  ReplyDelete
 4. Kusjuures on mu elu muusikakoolita nii tühi, et uskumatu. :) Noh, tunnid käivad neljani ja pärast seda on põhiliselt aeg endale!! Olgu, kaks korda nädalas käin õhtuti ujumas, lisaks nii palju kui võimalik jooksmas. Uuel nädalal algavad kella neljast kaks korda nädalas kooriproovid, mis juttude põhjal pidid kestma kuueni. Noh, siis tuleb näitering ka kaks korda nädalas. Ja ilmselt hakkame klassiga igal õhtul pärast tunde tantsu retsi jaoks tegema. Kodused tööd tuleb õhtul teha. Mõnikord on vaja keemias konsultatsioonis käia... aga üldiselt on ikkagi koormus (veel) väga minimaalne. :)
  OJAAAA, geograafia omab!

  ReplyDelete