September 3, 2012

Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them

Mul toimus täna esimene koolipäev gümnaasiumis, mis kujunes vingeks. Siiski ei peatuks sellel tänases postituses pikemalt, et pidada endale antud lubadust ja mitte blogi kooliga üle ujutada. Järgmises postituses räägin juba nagunii rohkem, draftki sai valmis kirjutatud. :)
Avastasin, et ma tõesti-tõesti ei pea enam klaveritundides kunagi käima (jah, ma räägin jälle klaverist...)! Kuidagi tühi on nüüd päevaplaan ning leidub aega endale. Imelik. Ei oska kohe midagi peale hakata. Peaks hakkama tšellot mängima, karated harrastama, marke koguma või lilleseaderingi minema. :D:D
Eile õhtul lasime perega õhku kuumalaterna, mis mul veebruarist saati kapi otsas seisis. Uue eluetapi alguse puhul või nii (tegelt mõtlesime, et teeme selle asja juba ära). Igatahes saime tükk aega mässata. Ilm oli perfektne, ei sadanud ega olnud väga tuuline. Lasime laterna lendu, soovisin oma harda soovikese, jälgisin õnnelikult selle lendu ja... ja siis tuli tont-teab-kust orkaan, mis mu laterna kaasa rebis. Hüva, lihtsalt tuul hakkas puhuma. Aga see vintsutas mu laternat ning lõpuks kukkus see meist kahesaja meetri kaugusel alla. Õnneks oli kaste maas. Aga ma loodan, et see nüüd ei tähenda, et mu soov täide ei lähe või miskit...

Nagu teravam silm märgata võis, on kahel esimesel pildil esindatud pamplid. Mulle need marjad meeldivad, sest need näevad head välja, maitsevad põnevalt ja sobivad oivaliselt koogi sisse. Ja nendest saab lambakesi teha. :)

3 comments:

 1. Esimene pilt on nii-nii armas ikka.:) Äge kujutlusvõime sul ikka nende marjadega.
  Väga ilusad pildid kõik! :)
  Mitu õppetundi sul nädala peale kokku on koolis? On koolipäevad väga pikad?
  Ma loodan, et sind ka koduste ülesannete ning igasuguste töödega ära ei kurnata! Hoian pöialt sulle! :)

  ReplyDelete
 2. ma ei tea miks, aga ma hakkan lihtsalt iga kord nnaerma kui keegi ütleb sõna pamplid :D:D:D:D
  põldmarjad on raskem öelda vist :):)
  algul mõtlesin et sa mingi terrorist, lased perega laternaid õhku ns

  ReplyDelete
 3. Kristiina: Aitäh, tore, kui meeldib!
  Eeee, noh, kui valikainad ka kunagi uuel nädalal juurde tulevad, on vist iga päev viis tundi. Aga iga tund kestab 75 minutit, nii et annab kokku kaheksatunnise koormuse, kaheksast neljani. Pole hullu. :) Aaa, mingi koor tuleb ka vist kella uueni kaks korda nädalas.
  Kuule, mind ei kurna enam miski, ma siiski sain lõpetatud muusikakooli ja põhikooli koos!! Pigem tõotab tulla lebom aasta, nüüd, kus ma viis kuni kolmkümmend kaks (!!!) tundi nädalas muusikakoolile ei kuluta. :)) Aitäh!

  Johanna: MA TEAN, SEE ON NII HAIGE :D
  Oota, ainult algul mõtlesid?!?!! Enam ei mõtlegi?

  ReplyDelete