September 1, 2012

The beautiful thing about learning is that no one can take it away from you

Terekest, kool, ja ilusat esimest septembrit kõigile!
Ma olen nüüd lõpuks ometi ametlikult gümnasist ja tuleb tõdeda, et tunne on väga hea. :) Saaks ainult teklid ka juba kätte.

Eilne tutvumispidu oli väga-väga vinge, tutvusin enda meelest miljonite inimestega, aga meelde jäid vaid väga üksikud nimed. Pakun, et tipphetkel asus ruumis üle saja inimese, nii et nimede meeldejätmine polegi aktsepteeritav. Siiski suutsin meelde jätta nägusid, nii et täna aktusel polnudki väga võõras. Sellest hoolimata tuleb kohtuda veel umbes viiesaja uue näoga ning kunagi nende kõikide nimed ka selgeks õppida, juhuu! Saab huvitav olema, eriti arvestades mu nimede mälu (Johanna teab kõige paremini, kui suurepärane see on).

Aktus sujus kenasti, uus klass tundub väga tore, koolimaja on müstiline labürint, õppeaasta tõotab tulla paljulubav. Noh, paljulubav sel juhul, kui enda klassid üles suudan leida (milles kahtlen). Igatahes on plaan esmaspäeva hommikul viis tundi varem kohale minna, et mitte hilineda. Hüva, mitte nii dramaatiliselt... aga nädal aega katsun hilinemisteta hakkama saada, edasi lasen end käest ära. Oh kuidas ma igatsen seda vana Raatuse korda, kus Eevi hilinemist sisse ei kandnud, kui sa piisavalt kiiresti temast mööda garderoobi tuhisesid. :)

8 comments:

 1. Noh, mina kui ekspert, pean sind natuke Eevi kohapealt parandama. Eevi teatas nimelt juba sügisel, et teda need hilinejad absoluutselt ei huvita ja las klassijuhataja tegeleb nendega. :)

  ReplyDelete
 2. Oeh kui kiiresti mu pisikene kasvab, juba gümnasist!1!! Ja sa ei öelnudki kaevurimüts, vaid tekkel! Mis sul viga on, hakkan kartma juba :S:S:S
  Ma suutsin esimest korda iseseisvalt klassiruumi üles leida mingi 3ndal koolinädalal.. :)
  Nimedega pole probleemi, tüdrukud on enamasti Laurad või Mariliisid ja poisid.. on "Ouuu ilus kutt tule siia" ja kui pole ilus, pole ka nime vaja :):):)
  Parimad tipid jagan eraviisiliselt koolis juba homme!! Kui imelik, et pärast kõiki neid aastaid olemegi samas koolis..

  ReplyDelete
 3. Liisu: SORRRRRRRI, et ma Eevi tujudega kursis polnud. :S:S Tuleb tõdeda, et sa olid temaga eee... lähedasem ka. :)

  Johanna: JOHANNA, sa oled minust KÜMME KUUD vanem, sa ei saa mulle öelda "mu pisike"!!!!1!!1!! Selle tekli kohta võin öelda, et käsi vääratas, ära karda. :) Kübar.
  Oh, eks ma siis katsun sinu rekordit beat´ida. Tegelt ma tean, kus on geo klass, aga ma ei tea, kus asub rõivistu ning veel vähem seda, kuidas need omavahel ühendatud on. :))
  HAHAHHAHAHAA, eks ma siis nimede pärast ei muretse. Teen mingi suvalise tüdruku juures proovi nimega Mariliis ja kui tema otseselt ei vasta, reageerib keegi kindlasti kahe meetri raadiuses?
  USKUMATU, me olemegi samas koolis! Kõik oleks ROOSILINE, kui ma ei teaks, et sa mind varsti retsima hakkad...

  ReplyDelete
 4. Palju õnne sulle gümnasistiks saamise puhul!hehe.:)
  Sa saad raudselt paljudega koolis tuttavaks.Selles pole kahtluski. Nu see nimede meeldejätmine on muidugi juba iseasi, aga eks millalgi meelde jäävad. ;)
  Muideks, kas Hugo Treffner asub sinu kodust väga kaugel ?
  and btw, you look good!:)

  ReplyDelete
 5. Aitäh, olen nüüd sama kaugel, kui sina kolm aastat tagasi (aeg, mil mina olin seitsmes klass ja me suhtlema hakkasime). Kõva sõna. :)
  Eeee, Hugosse kõnnin ma veidi alla veerand tunni, nii et perfektne vahemaa. :)
  SUUR-SUUR AITÄH, KALLIS KRISTIINA!!

  ReplyDelete
 6. Oh jaa. Sellest on ikka aega möödunud palju-palju. :)
  Siis on päris hästi. Pole bussi tingimata tarvis.:D
  Võta heaks! :)

  ReplyDelete
 7. OOOOJAAAA, küll me olime väiksed ja lollid. :)
  Pole jah bussi vaja, nii lahe on hommikul kõrvaklappidega jalutada...

  ReplyDelete
 8. hihi.noorena on kõik sellised.:)
  Mõnus on jah jalutada ja samal ajal muusikat kuulata. Sügisel ja kevadel käisin tihti jalgsi kodus ( 5km kuskil linnulennult ) ja siis ka ilma muusikata ei saanud kunagi. :) Muusika lihtsalt viib mõtted mujale ja ei pane mõtlema,et oeh, saaks juba koju. :D

  ReplyDelete