October 1, 2012

In real life, I assure you, there is no such thing as algebra

Vahepeal on olnud jälle megapalju kooli ja nüüd hakkan juba närvi minema, sest lähemale tiksub arvestustenädal ja ma sakin sajaga füüsikas, keemias ja matemaatikas (ehk siis kõigis reaalainetes hehee). Geograafiaga peaksin idee kohaselt hakkama saama, muusika on üsna hull, ent õpitav (ja ma olen seda tegelikult kolm aastat tagasi muusikakoolis õppinud), eesti keelt valdan ainsa õppeainena hästi. Ma arvan, et kui mult füüsikas vabalangemise kiirendust küsitakse, siis ma lihtsalt räägin kokku- ja lahkukirjutamisest.
Muidu toimus koorilaager reedel ja laupäeval. Tuleb välja, et Kerpa on väga eee... kuidas seda öeldagi... vabameelne persoon. Ei hakka ümber tõlkima, aga kui kedagi huvitab, võib ta idee kohaselt haarata kätte raamatu "Vabameelselt abielust" ning peaks üpris hästi aimdust saama, mille kõige eest meid kooriproovis hoiatati ning mis kõik ära keelati. :) Ja ma tõesti ei tea, kuidas me jutuga sinnamaale jõudsime, ent lisaks rääkis eelpool nimetatu veel, et kui talunik tahab teada, kas maa on piisavalt soe, et sinna vili kasvama panna, siis ta läheb põllule, võtab püksid maha ja istub. Kui külm hakkab, pole maa veel valmis. Loogiline tõde, kuidas me küll seda ei teadnud...
Veel tähistasime nädalavahetusel isa sünnipäeva ja ma õpetasin Mariile ära lause "issi on kole ja vana", mistõttu preili tormas ringi ja korrutas seda meeletult. Lõpuks viskas isal üle ja kuna olin talle enne just oma hindeid ja üleüldist lollust naernud, õpetas ta kättemaksuks Mariile selgeks "Maris on allakäinud". Niimoodi korrutas mu heleda häälega õeke armsalt õhtu otsa "Maris käis alla". :) Ta kutsub Limpa limonaadi "sea joogiks" ka, kuigi see eelneva tekstiga absoluutselt ei seostu...
Homme algavad seltskonnatantsukursused, mis idee kohaselt kestavad ballini välja. Balli teemaks on kaheksakümnendad ja muidugi hakkame klassidega võistlema, kes saab järgmisel aastal juubeliballi (130) tähistada. Tuleb huvitav.

4 comments:

 1. Whhaaaat kuskohast sa tead, et 80ndad?
  Ma pole midagi kuulnud :D
  Kerpa on jah......... ee... mm... ei :D

  ReplyDelete
 2. Me KÜSISIME korraldajatelt, selleks meil suud ongi. :))
  Kerpa on... khm, jah.

  ReplyDelete
 3. Wow, teil on ball ka...ja 80.ndad - lahe.:)
  Sünnopäevad on alati nii toredad, eriti perekonnasiseselt. Minu ema sünnipäevani on veel täpselt kuu ja isa omani napilt 2 kuud. Sellega on vedanud, et nende sünnipäevad on nädalavahetusel ka - siis olen sellel ajal kodus ilusti. Aga tundunub, et üsna lustaks kujunes sinu isa sünnipäev. :)
  Ja teise lõigu lõpp ajas mind küll naerma,haha. Oo jaa, ma usun , kui pingeline see kooliaeg võib sulle praegu olla. Raskust lisab veidi juurde ka see, et sa õpid Treffneris, mis on ikka päris big deal, aga nu, seal ikka oodatakse õpilastelt ka rohkem. Jube, ma ise küll oleksin kartnud sinna kooli minna, ma poleks ehk isegi sisse saanud sinna. Kuid samas, polnud kunagi soovi ka. JG oli tore kool. :) Aga, ära liigselt üle ka pinguta õppimisega. Raske küll öelda nii, ent jah. Ma hoian sulle pöialt ja küll sa tundides aru saama hakkad asjadest. Edaspidi läheb vast ikka arusaadavamaks ...küllap praegu on n-ö. need tõusude ja mõõnade aeg- läheb kuidas läheb. Aga, soovin edu ja ikka edu sulle! Sa oled tark&andekas tüdruk ja sa ei pea selles kahtlemagi. Ja täitsa südamest mõtlen seda. :)
  Oh ja need pildid on nagu ilusaimad asjad üldse. Viimane on mu eriline lemmik. Lihtsalt nii vapustavalt ilusad toonid. Super pildid!

  ReplyDelete
 4. On jah ball, tantsukursustega ja puha...:)
  Noooojah, meil peres on kõigil nii pimedal ja külmal ajal sünnipäev, nii et ega me midagi väga lahedat kahjuks teha ei saa. Isa oma ongi veel võrdlemisi okeil ajal.
  Ära muretse, ma kohe kindlasti ei pinguta üle, pigem olen laisk ja ei tee kodutöösid. :) Nii et üle pingutamine on välistatud! Ma ise loodan ka, et pärast esimest arvestustenädalat lööb pildi selgemaks. Suured-suured tänud, sa oled nii armas ja siiras. :)
  Ja suur danke schön piltide kohalt ka!!

  ReplyDelete