October 26, 2012

Kaisa on eriti lahemahe (Kaisa Sander)

Täna sadas lund!
See uudis on muidugi mõeldud eelkõige neile, kellel endal kodus aknaid ei ole. Hoolitsev nagu ma olen, pidin ju kindlustama, et ka akendeta inimesed nüüd ilmastikuoludega kursis on.
Kui täna Liisuga koos olles avastasime, et tõepoolest sajab, olime mõlemad väga nutmapuhkemise äärel. Alles saime sellest lahti!! Nüüd sulab ilmselt lumi veel 7 korda enne mahajäämist ära ning võimutseb seejärel pool aastat, kadudes lõplikult aprillis. Lahe. Asi oleks talutavam kui mulle suusatamine meeldiks, aga lähim seltskond peaks teadma, milliste alatute kavaluste läbi mind suusarajale saab. Seevastu suusahull Kaisa on hetkel täiesti sillas ja tuleb nentida, et natuke tema pisikust hakkas minulegi trennist koju kõndides külge. Aga üldiselt näen talves lõputut külma perioodi, mil puudub täielikult pildistamisvalgus, sihtpunti jõudmine on hangedes sumpamise tõttu raskendatud ja aaaaahhh need prilliklaasid lähevad ka kogu aeg uduseks. Aga ilus on ta küll, seda tuleb tõdeda. :)
Eile õhtul käisin Evelini pool, kus pesitsesid veel Anu, Ragne, Sandra ja Liisi. Kahju ainult, et meil peaaegu üldse süüa ei olnud. Kõige feilim moment toimus nii: praktiliselt minu vastas istuv Ragne sirutas minu poole käe kommikotiga, mida kohe valmis vastu võtma olin. Sirutasin välja käe ja avastasin, et ta teeb kommidest hoopis pilti. Pomisesin pettunult "aaa" ja lasin käe alla. Hüva, see ei kõlanud jah nüüd naljakalt, kuid apppppi kuidas see tol hetkel naljakas tundus. :) Ragne pilt tuli muidu välja selline: esiplaanil käsi koos kommidega, tagaplaanil hullunud Maris väljasirutatud käega. Oli meeldivalt produktiivne õhtu!
Äkki mõni tore fakti? Millegipärast on mul selline tore nahk, millele õudselt meeldib punastada. See ei ole üldsegi tore. Oleks siis, et piinlikus olukorras, saaksin ehk veidi aru. Aga ei. Täiesti randomilt ja kontrollimatult. Ma naeran-punastan. Tunnen end vabalt-punastan. Mul on palav-punastan. Teen nalja-punastan. Lobisen semudega-punastan. Noh, vanas koolis kutsus Maria seda "töötavaks sireeniks", mis peaks olukorrast üsnagi hea pildi andma. Õnneks olen kohanud veel inimesi, kel sama jama, nii et vähemalt pole ma päris ainus säärase probleemiga inimene. Aga kallid lugejad, kui te mulle kunagi otsa vaatate ja ma punastan, siis see ei tähenda kohe, et olen teisse kõigisse salaja armunud ning nüüd katsun teile meeleheitlikult muljet avaldada. Mu nahk on lihtsalt teisest materjalist (peaks oma tarkade terminitega arstiks hakkama).
Fun fact vol 2: Mulle hullult meeldib küünlavahaga solberdada. Kõige lahedam on vedelasse vahasse suruda oma sõrmed ja oodata, kuni see taheneb. Siis saab selle sõrmedelt maha koorida ja uuesti leegis ära põletada! Ja seejärel hakkab ring otsast peale!
Täna nägite võib-olla viimaseid selle sügise pilte, nii et loodan, et nautisite! Samuti vabandan väga pealkirja pärast, mind ähvardati ja avaldati survet. Järgmisel korral seda ei juhtu!
Ilusat sügist, vabandust, talve!

9 comments:

 1. küünlavaha värk.. +1 igatahes :D
  tegelt ka, sa ei olegi kõigisse inimestesse salaja armunud v??? pettusin :(

  ReplyDelete
 2. JEEEE, high five!!
  Ma mõistan, et see on suur löök, anna andeks :(

  ReplyDelete
 3. Lumi tuli 2 kuud varem maha sest 2 kuu pärast on maailmalõpp ja siis jeesus on nagu "nautige lund värdjad". Nii et naudi lund!!!! :)

  ReplyDelete
 4. Ei oleeeeee maailmalõpp, kuidas sa ei tea, nüüd on ikkagi hoopis teine maajade kalender leitud. :) Aga fain, eks ma siis naudin...

  ReplyDelete
 5. Oli töötav sireen? mingi alarm oli ju hoopis :D "jälle läks alarm tööle"
  Mulle kohutavalt meeldib eelviimane pilt!! Ja sa oled mind blogis üle 90 korra maininud, aga ma pole kunagi su pealkirjas resideerunud :S:S:S tglt suva, mulle meeldivad su tavapärased pealkirjad nkn rohkem :D

  ReplyDelete
 6. Aa, oli vist jaaa alarm hoopis, neetud. :))
  Üü, tänud! Mulle endale meeldivad ka tavalised rohkem, tuleks ikka nende juurde jääda :)

  ReplyDelete
 7. Ma võin lohutuseks öelda, et tasub olla õnnelik, et su ümber juhtus olema nii palju inimesi, kes seda intsidenti nägid ja naerma hakkasid...
  Oot, see vist polnud päris lohutav.. ah noh :D

  ReplyDelete
 8. Oh, tänud lohutavamast!!! Oh wait... kuule, millegipärast polnud see tõesti kõige lohutavam, ei tea küll, miks. :):)

  ReplyDelete
 9. Wow, What a Excellent post. I really found this to much informatics. It is what i was searching for.I would like to suggest you that please keep sharing such type of info.Thanks ridgid r2601 review: 5-inch random orbit sander

  ReplyDelete