October 18, 2012

Never miss a good chance to shut up

Arvestustenädal hakkab vaikselt läbi tiksuma, kusjuures igaks arvestuseks korrates olen üha laisem ja laisem. Võrdluseks: enne esmaspäevast arvestust õppisin praktiliselt terve pühapäeva. Ja täna pole kordagi ei õpikut ega konspekti vaadanud ning kuigi nüüdseks olen endale teadvustanud, et olen juba täielikus plindris, ei tee mu viitsimisorgan õppimisorganiga koostööd.
Eile panin endale varahommikuks äratuse ja vedasin end enne arvestust Lõunakeskusesse uisutama. Kõik peale minu ja Lisanne sõitsid nagu oleksid tulnud saatesse "Tähed jääl", aga pole hullu! Kes veel ei tea, siis uisutamist pole ma kunagi täielikult käppa saanud. Igatahes oli teistel lõbus mu kukkumisi vaadata, tore seegi. Algul pärast kukkumist polnudki hullu, ent õhtuks hakkas parem põlv tohutult valutama. Reaalselt, see pole kunagi nii kohutavalt valutanud! Iga. Liigutamine. Oli. Piin. Ema pani paranemise prognoosiks neli päeva, aga juba tänaseks on kõik enam-vähem okei. Aitäh, immuunsus! Muidugi ei saa mööda vaadata mu suurepärastest meetriste raadiustega sinikatest, mis hetkel oma parimas säras mu põlvedel troonivad.
 Arvestusel läks eile üsna kohutavalt, sest 50% mu energiast kulus sellele, et kuidagiviisi silmi lahti hoida ja ärkvel püsida. Õpetaja lubas suuremeelselt veerand tundi kauem kirjutada, jess! Kohe kui kell kukkus, sain laksuga tagasi kogu energia, kuid siis oli juba hilja tööd ümber teha. Sisustasin lõbusalt Anuga veidi aega (unusta mu feilimised, aga mitte teatriplaan) ja käisin Raatuses Sprachdiplomi asjus. Oxen on ikka Oxen ja Hallik ikka Hallik. Keegi on seinad üle värvinud. :)
Tänane geograafia osutus keerulisemaks kui kartsin. Seda ma ei oodanud, sest see on ju geograafia noh. Nojah. Hiljem vaidlesin Elisega 20 minutit tuliselt raekojaplatsis ja käisin Karinaga lahedat sammalt pildistamas ("oh, tule seisa siia mulle varjuks" ja "hoia korraks mu oksa ja putukat"). Olen kohutav vestluskaaslane pildistamise ajal. Hiljem läksin näiteringi (juba kolmas kord kahe kuu jooksul!!), kus selgus, et novembrikuine Soome-trip on ikka veel jõus. Tegime linnuga pilte, kusjuures üks tervisesportlane otsustas meiega ühineda. Õhtul mängisime trennis veepalli, kusjuures tegime Maaliga maailmapäästmisplaane (wiii hääftuu gouuu tuuu anothher plänett). Nüüd pakin kohvrit ja nii see homne arvestus rappa läheb. :)
Oh, ma polegi ju maininud, et homme tuleb Moskvasse sõit. 13.45 panen käest pastaka, torman klassiruumist välja ja 14.30 istun üksinda Tallinna poole vuraval bussikesel (hüva, võis jääda nüüd dramaatiline mulje, et lähen laia ilma üksinda, aga tegelikult ootavad mu saatjakesed mind Tallinnas, kust edasi lennukile liigume). Kõik tundub kuidagi hoomamatu veel, mistõttu ma väga uudist kuulutanud pole ka. Teisipäeval naasen (loodetavasti tervelt) Eestisse ja kiusan teid pika postitusega!
Kuna ma teile õigel ajal ilusat vaheaega soovida ei saa, siis võib seda ka praegu teha. ILUSAT VAHEAEGA!

7 comments:

 1. appi, Maris, sul on homme eesti keele arvestus ja sa pole veel õppima hakanud!!????!?!?! Ma õppisin, aga ikka surin seal, seal ei aita loomulik intelligents ka..
  Õpetaja vaatas meie töid ja ütles, et hakkab nutma kohe :D well, ei teagi nüüd, kes nii rasked tööd tegi, ega ometi mitte tema ise ju..
  xx

  ReplyDelete
 2. marisekene, enne tuleb maailmalõpp kui ma selle plaani ära unustan :D ainult, et mul 20-21 ja 23-24 on mingid kaitseliidu laagrid, kus ma ilmtingimata pean olema, sest mind muidu visatakse kodutütadest välja :D

  ReplyDelete
 3. Ei olnud sa midagi nii kohutav vestluskaaslane, aga need olid tõesti parimad palad :D

  ReplyDelete
 4. Ossaa, Moskvasse - äge. :) Mul läheb pidevalt meelest, et kooliõpilastel tuleb ju vaheaeg. Minul tuleb alles jõulude ajal, seega 8-9 nädalat veel kannatust. :D
  Väga huvitavad pildid on välja tulnud minu meelest. Kena!
  Mis peegelkaamerat sa kasutad muidu? ( ma tean, ma olen seda kunagi ammu küsinud, aga mul on meelest ära läinud. Ma tean, et see oli vaid Nikon...)

  ReplyDelete
 5. aaaaaaaa et siis kuigi rääkisid minuga eile 5 minutit telefonis, jäi mainimata see pisuke fakt, et lähed Moskvasse v :D:D:D
  aitäh kallis sõber, tunnen end täieliku usaldusalusena :D
  jaaaa ma usun et saad kõik viied jälle, NERD :)
  ei jaksanud eile veepalli tulla, kodus vingumine oli produktiivsem...

  ReplyDelete
 6. Istun raekojaplatsis ja sinu blogi on ainus,mis takistab mul igavussurma minemist:D Aitäh.

  ReplyDelete
 7. Laura: Töö oli täielik surm jep, ta lubas meie puhul ka nutma hakata. Hehee, ma istusin ikka väga desperate näoga seal, ta tuli juurde ja küsis, mis viga. :))

  Kaisa: Siis läheme!!!! Ja kas sa väidad, et kodutütred on tähtsamad kui minu maised soovid? :)

  Karina: Ma pole sellist viisakust ära teeninud, aga tänud :)

  Kristiina: Oh sind vaesekest, NII KAUA VEEL. Eks ma siis mõtlen sinu peale mõnel päeval kui ma kell 12 üles ärkan...
  Uii, suured tänud!
  Muidu kasutan Nikon D60't, seda küsitakse palju, ära muretse. :)
  Tervitused Moskvast!

  Johanna: Aaa ups jah, ei olnud meeles :D:D:D:D
  Ma usaldan sind endiselt, kui draama tuleb, siis kuulutan. :)
  EI SAA, ma surin kõiges peale mata...
  Eh, ega me seal veepallis väga ei liigutanud ka...

  Jane: Vot selliseid kommentaare olen igatsenud aegade algusest saada!! Tänuuuuuuuud Janekene :)

  ReplyDelete