November 9, 2012

Kui raha üldse ei ole, siis paljud hakkavad vaesteks (lapsesuu)

Ma olen laisk. Ei saa just öelda, et ma end tihti statiiviga välja pildistama veaksin. Tegelikult võib statiiviga pildistamised ühe käe sõrmedel vabalt kokku lugeda. Minu jaoks on juba kaamera tassiminegi puhas eneseületus, kuidas peaksin veel seda kolakat kaasas vedama? Seekord ületasin end ja vedasin end hilisõhtul  linnast välja inimtühjale põllule, kus tähekesi imetleda võis, endal kaasas lausa statiivid ja värgid-särgid. Suutsin oma teooriateadmised elustada ka praktikas, katsetades 30-sekundilist säriaega, üüü. Tagasi vaadates on vägagi jube mõelda inimtühjale põllule, kaugelt kostuvale koerte haukumisele ja üksikutele mööduvatele autodele, kus igaühes neist kari maniakke sõita võis. Nojah. Ma olin sooja suvega unustanud ka, kui kohutavalt valus on täiesti külmunud varvaste ülessoojenemine. Ja praegu on alles üks miinuskraad! Tore mõelda, et varsti kukub kakskümmend viis veel.
Eile oli vägagi aktiivne päev, nagu neljapäevad (ja teisipäevad) alati ongi. Selline lahkun-kodust-kolmveerand-kaheksa-hommikul-ja-naasen-kell-kolmveerand-kümme-õhtul-päev ühesõnaga. Näiteringis pusisime oma soome keelt, appi kui feil see tuleb! Tantsimas oli väga huvitav, sest nüüd, kus ma tunni algul paarilise sain, olid kõik poisid paaride vahetuse ajal nõus agaralt samuti minuga tantsima. Ja siis, kui paarilist pole, võidki seina äärde seisma jääda... Tango tundub üsna õudne. Ujumas arvutasime välja, kui palju üks trenn maksab ja olime väga šokis.

Järgmiseks nädalaks luban õppida matemaatikas determinante ja lugeda Tšehhovit!!
Ja kuna päev pole veel läbi, siis PALJU ÕNNE JA RÕÕMU, KALLIS MARIANN!

9 comments:

 1. Olen ise ka pannud tähele selle tantsuteooria paikapidavust. Kui juba sõiduvette saad, siis ka vahetuse ajal tullakse sind tantsule paluma. Ma ausaltöelda ei suudagi välja mõelda teooriat, mis paistaks paikapidavat. :)

  ReplyDelete
 2. JAAAAA, täpselt!! Peaks mingi teoreemi selle kohta välja mõtlema, äkki saame Nobeli preemia selle eest. Eeldus: Meil on tüdruk paariliseta. Väide: Teda ei kutsuta tantsima. Tõestus: Proovi ise järele. :):)

  ReplyDelete
 3. determinandid on lebod, Tšehhov on mõnus..
  endale meeldis ka neljapäevane trenn :)))
  plusss see pilt on lihtsalt niiiii hea, tahan veel selliseid

  ReplyDelete
 4. OOOO KES KOMMENTEERIS ÜLE NELJA POSTITUSE, HÄIRE HÄIRE HÄIRE
  Kuidas sa jõudsid nii palju ujuda?! Ma tegin vist kolm korda vähem kui sina :):):)
  Tore, kui meeldib, eks ma siis katsun veel selliseid teha!!

  ReplyDelete
 5. Nii ilus pilt!! :)

  ReplyDelete
 6. Aitäh, kallis Laurakene! :):)

  ReplyDelete
 7. mis avaldad mu isikut kõigile, äkki ma tahtsin anonüümseks jääda :S:S

  ReplyDelete
 8. Jeap Tantsuteooria on ülim ! Kusjuures peab vägagi paika , kui just H ei tule tüdrukute hordi seina äärest üle tantsu vähendama ..
  Ülisuured tänusõnad ja -kallid : )
  Ja vea end veelgi statiiviga õue ! Supriim

  ReplyDelete
 9. Väga austatud preili Anonüümne: Ma arvan ka, et nüüd on sul palju häbeneda, sest nüüd teavad kõik, et sulle mu pilt meeldib. :D:D

  Mariann: No ma räägin, eks! :)
  Palun-palun, hopefully oli sul tähelepanurohke päev. :)
  Eks ma ikka vean jah, dankeee!

  ReplyDelete