December 10, 2012

I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it

Ma päris kaifin seda arvestustenädalat, sest hoolimata suurest õppimismahust saab jälle üle kuue nädala normaalselt magada.
Mulle meenus, et eelmisel nädalal käisin ju muusikakoolis oma klaveriõpetaja sünnipäeval. Tuletan veelkord meelde, et vihkasin kõik need aastad muusikakooli ja klaverit ja oma õpetajat ning kõike sellega seonduvat. Sellegipoolest otsustasin nüüd rooside ning kommikarbiga kohale lennata. Kohale jõudes juhtus midagi väga imelikku: teda nähes tundsin, kuidas meel ülirõõmsaks läks, nii et ma heleda häälega "PALJU ÕNNE!" hüüdma pidin. Edasine jutt möödus väga lõbusalt ning kergelt: meenutasime naeruga meie pingelisi suhteid, minu läbikukkumisi eksami ettemängimistel, tema ägedust ja raevu, minu turtsakust ning kangekaelsust, mõlema läbipõlenud närve ja vastumeelsust teineteise suhtes. Lahku läksime nagu parimad sõbrannad kunagi ning lisaks lubasin talle veel külla ka minna. Päris lahe. Võib-olla tuleb mõnda inimest seitse aastat taluda, enne kui teda aktsepteerida saab?
Kaunist arvestustenädala jätku!

10 comments:

 1. Kuidas teil see arvestusnädala süsteem on? Ma tean seda, et teil tuleb igapäevaselt arvestus, aga kas enne seda antakse teile õppimiseks vaba nädal? :)
  Aga ole tubli ja edu arvestuste õppimisel ja nende tegemisel!
  Uudishimu on juba suur, et milline see pildimõte tuleb. :)
  Ning armsad piparkoogid, ilus!

  ReplyDelete
 2. Arvestuste süsteem on selline, et kuus nädalat tavalist õppetööd ja siis seitsmes nädal arvestused. Aga arvestustenädalal koolis muid tunde ei toimu ja pärast arvestust võib kohe koju ka minna (uueks õppima!). Mul algab enamik arvestusi kell 12.15, homme saan lausa kella kaheks minna. :)
  Suured-suured tänud sulle!
  Ja ära liiga palju sellest pildist nüüd ka looda, keeran kõik metsa veel. :)

  ReplyDelete
 3. Opsops, ma arvan et meile küll seitsmest aastast ei piiisa :PPP
  ja magamisele lisaks ka hommikuse multikavaatamise!!!1!

  ReplyDelete
 4. Ma arvan ka, meil läheb oma kakskümmend aastat veel!
  NEIUUUU, sa peaksid praegu õppima! :D:D:D:D:D

  ReplyDelete
 5. ma tahan suga pildistama tulla kunagi! (võin hea meelega su jaoks mingeid kõikuvaid oksi paigal hoida ja teha kõike seda muud hädavajalikku... mille kohta ma momendil näiteid tuua ei oska:):)

  ReplyDelete
 6. Mida rohkem, seda uhkem!!
  Muidugi tule, aga kas paneme aja nelja silma all paika või siin avalikkuse ees? :)

  ReplyDelete
 7. :D:D a milleks avalikkust säästa?
  ja asjakallale minnes.. no kuna mul on teatavasti õudselt tihe graafik( mis koosneb valdavalt söömisest ja magamisest), siis võib ühise aja leidmine suht keerukaks osutuda. millal sulle kõlbaks?

  ReplyDelete
 8. miks küll jah :D:D
  Eeeee, mulle sobib reede... ja laupäev... ja pühapäev...:)

  ReplyDelete
 9. .. ja pühapäev it is sellisel juhul?

  ReplyDelete