December 13, 2012

Money can't buy you happiness but it can buy ice cream

Üldiselt ma ikkagi jumaldan infoühiskonda, sest sellel on tohutult elu lihtsustavaid plusse. Samas pole see enam normaalne, kui otsustad füüsikas korraks pea kätele toetada ning saad mõni minut hiljem Marilinnu käest sõnumi küsimusega, miks sa tundides magad. Sellise informatsiooni sai viimane oma klassiõe käest, kes omakorda vaatas Kaisa instagrami ning leidis sealt unise pildi.
Paarike all paremal nurgas: 
Veidi uudiseid arvestustenädalast ka siis... Esmaspäevane saksa keel kujunes ootustest keerulisemaks, mis pole just kõige rõõmustavam uudis. Füüsika oli igati ootsupärane ja armas (infoühiskond!!). Kirjanduse suuline oli tore ning väga kerge ka. Mainisin õpetajale möödaminnes, et mulle Wilde puhul meeldib küll tema raamatute mõte ning loo tuum, aga kirjastiil sugugi mitte. Õnneks läks õpetaja väga tuliselt põlema ("Just!! Täpselt minu mõte!") ning selle asemel, et mu konspekti kontrollida ning mind lisaküsimustega pommitada, analüüsis koos minuga hoopis teisi Wilde´i teoseid. Tänaseks ajalooks õppisin pool ööd, sest et pole midagi nii kerge korraga keskaja ning uusaja õpik läbi võtta. :):) Matemaatika veel jäänud, mis pidi õudusunenägu tulema, aga pole hullu! 
Nagu näha, siis jäädvustasin ka lõpuks ometi meie jõulukuusekest. Õudusega avastasin, et pühadeni on vaid kümme päeva jäänud ning mul on täpselt null kingimõtet! Tubli tüdruk, Maris!

Üks tore Marii-lugu ka veel: Magasin mina rahulikult, kui kuulsin kõrva ääres, et keegi hüüdis heleda häälega: "Teeme Mannu juuksed märjaks!" Seda ignoreerides tegin suurima vea oma senise eksistentsi jooksul üldse, sest kaks sekundit hiljem tühjendati minu juustesse veerand pudelit nohurohtu. :)

6 comments:

 1. Taaskord loodan, et ka see kord sujuvad arvestused kenasti! Palju edu matemaatikas! :)
  Ise olen Tartus, ent pole veel jõulukuuske näinudki - täitsa jube mõelda. Peab ikkagi korra kesklinnas ära käima...
  Oh sind vaesekest, noorem õde juba kiusab sind. :D
  Kas need arvestused on siis klassidel ühesugused või lihtsalt kattuvad veidike?
  Meil on ladina keelega nii, et kui üks rühm teeb töö enne ära, siis pärast pannakse pildid netti üles: enamik vist õpibki selle järgi ja õpetaja tõepoolest teeb täpselt samasuguse töö. :)

  ReplyDelete
 2. Kahjuks oli matemaatika katastroof ning mul läks kohutavalt halvasti!! Õnneks pidi ka teistel nende jutu kohaselt metsa minema, aga raudselt saavad kõik oma viied miinused kätte ning siis seisan mina oma mittearvestatud tööga. Niu.
  Kuidas see võimalik on? Kus sa pesitsed üldse siin Tartus?
  Valdavalt on arvestused ikka samad, aga oleneb suunast ja õpetajast ka muidugi (nt reaalklasside matemaatika on sarnane, aga reeali ja hummi oma mitte. Sama nt ajalooga). :)

  ReplyDelete
 3. sa tead et kui abi vajad, siis mul iga aine arvestuste piltide/dokumentide/kritselduste kaust olemas ;)) taaskord kiidan pilte, kuigi tee vahepeal midagi koledat ka et saaksin veits vaheldust oma kommentaaridesse :S:S
  infoühiskond on hirmutav tegelt, kui mõtlema hakkad..

  ReplyDelete
 4. AHJAA, ma peakski su arvutisse crashima millalgi, meil hakkab Beier nüüd :):)
  Ära põe, oma sünnipäeval näed nii palju koledaid pilte et vähe pole :D
  Ja on küll jah!!

  ReplyDelete
 5. Muide, mis tunne on, kui nohurohi juustes? Pole kunagi kogenud, äkki tutvustad seda tunnet? :D
  Infoühiskonna head ja vead - stalkimine on nii lihtsaks tehtud. Seega pole vaja ka akna taga kükitada, stalkerid kükitavad turvaliselt kodus.
  Ja veel: Raekoja plats on nii ilusaks tehtud ja sa selle väga hästi jäädvustanud!! :)

  ReplyDelete
 6. Juustel on väga immuunne tunne :):)
  Nojah, sina tead stalkimisest vist kõike viimasel ajal *kulm*
  SUURED TÄNUD SULLE :)

  ReplyDelete