December 28, 2012

Of all the things I've lost, I miss my mind the most

Käisime Linnuga Tartut pildistamas, mistõttu mul leidub pildikesi täna!
Kohustuslik iga-aastane ülikoolipilt:
Kuna meie suguvõsas on hiljuti toimunud beebibuum ning siia kuulub palju tillukesi lapsi, on jõuluvana jõulude ajal kohustuslik osa õhtust. Niisamuti luuletuste lugemine ja laulude esitamine. Sel aastal külastas meid eriti huvitav vana, kes kiiruga naabriaiast joostes botased jalga ning päikeseprillid ette unustas. Esmalt kuulasime viisakalt, kuidas jõuluvanad ei tulegi Lapimaalt, vaid Reformierakonnast. Siis tehti meile põhjalikult maha Keskerakonda ning räägiti veel valimistest ning majandusseisust. Mul ja Johannal oli küll naljakas, kuigi vanaema näost võis lugeda, et järgmisel aastal on uut jõuluvana oodata.
Armas Marilind pani mulle pähe, et ma temaga suvel Leetu sõidaksin ning nüüd ei kao see mõte enam kuhugi. Tuleks vanematele ilusti serveerida ainult. Tegelikult istub mu peas juba pikemat aega veel üks lahe plaan suvel jalgratastega nädalaks Eestisse tripile minna (ujuda igas mööduvas järves, telkida ja teha lõket), aga millegipärast kardan, et see mõte meeldiks neile veel vähem. :)
Laura istus eile öösel kuus tundi siin, kusjuures viimased tund aega mantliga, sest oli juba kohe-kohe lahkumas. Sai ikka head ning kvaliteetset huumorit! Ma tegelikult ei kujuta ette, kuidas ma oma magamisgraafiku nädala pärast normi saan, sest üha rohkem nihkub magaminekuaeg sinna koolipäevase ärkamisaja poole. Aga mis sellest siis praegu põdeda, meil on ju kunstiajalugu magamiseks. :)
Varsti tuleb aastat kokkuvõttev postitus ka, mida ma juba pikemat aega pusinud olen!

6 comments:

 1. Kuule võta mind ka üle-Eestilisele tripile, pääsen siis tapvast trennist! :D Teeme veel peatuse Liisi maakodus jne... :D

  ReplyDelete
 2. Hea idee, ärme seda Liisile mainime enne :):)

  ReplyDelete
 3. ülalt kolmas/alt teine pilt on täpselt nagu maailm läbi minu silmade. väga hästi tabatud!!

  ReplyDelete
 4. Jee jee jee veel keegi hindab tulukesi, tänud!!

  ReplyDelete