December 23, 2012

People are seldom too busy to stop and tell you how busy they are

Vaheaeg lõpuks, lõpuks, lõpuks!
Reedene päev oli ikka kohutavalt pikk ja elamusterohke. Kõik algas kell 00.00 Ragne üllatamisega laulukaare juures. Sadas lund, kõlaritest tuli muusikat, treppide peal süütasime küünlad ning kui kinniseotud silmadega Ragne pärast valulist teekonda pärale jõudis, laulsime sünnipäevalaulu. Üsnagi perfect.
Kuna sain kohe Evelini kaamera enda valdusesse, puudun pildilt, aga keda huvitab:
Hommikul pidin kooli jõudma. Ega midagi enam ei toimunudki, seda kuni hetkeni, mil tuli semudele head aega öelda. Sel momendil tundus küll, et astume Sigatüüka rongilt maha ja soovime üksteisele ilusat suve, sest kõik oli nii-nii emotsionaalne. Jagasin meeletult kallistusi, isegi inimestele, kelle nimesid ei tea (päris tõsiselt!). Siis mõtlesime Anu, Sandra ja Mari-Anniga kinki Ragne õhtuseks sünnipäevaks. Note to self: Kui poemüüja pakub sulle harukordset võimalust hinnast 20% alla saada, siis ära küsi omalt poolt, kas ISICu kaart annab lisasoodustust!
Õhtul käisime Anuga teatris "Karjääri" vaatamas. Hästi huvitav ja teistsugune näidend, pani ikka korralikult mõtlema. Lõpus tehti uks lahti ning saalis kiskus kohutavalt külmaks, aga see tegi kogu asja ainult veelgi... vahetumaks? Pärast etendust trippisime siis Ragne sünnipäevale, kus juba söök peaaegu lõppenud oli. Saime veel napilt jaole! Õhtu edenedes lasime õhku ka kuumalaterna, millest me ühtegi aktsepteeritavat pilti teha ei suutnud. Mis seal ikka!
Nüüd naudin igati väljateenitud vabadust täiel rinnal ning ei viitsi isegi mingeid suuri plaane seada. Täna õhtul tegime pilte Elise pool, aga kuna üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, siis mis siin ikka pikalt filosofeerida! Oli vinge.

No comments:

Post a Comment