January 11, 2013

All you need to make a movie is a girl and a gun

Tuli välja, et fotokonkursil jäid mõlemad mu pildid viiki, nii et olen lausa topelt teise koha omanik! Kaisa ja Anu soovil siis...
Eile oli väga murranguline päev. Mind kutsuti esimest korda kunstiajaloos tahvli ette. (Väike taustalugu: kunstiajalugu peetakse HTGs kõige jubedamaks, kardetumaks ja kurikuulsamaks aineks, millest levivad jutud ka väljaspool kooli. Tund on tuntud tohutu materjalikoguse poolest ja Beieri (aukartustäratava õpetaja) harjumusest igas tunnis ports inimesi ka tahvli ette kutsuda, neil jutustada lasta ning neile hindeid panna.) Sain mõnusa teema, pidin võrdlema dooria, joonia ning korintose stiilis sambaid. Teadsin, et joonias kaardub abakus otstes nagu teokarp, aga mõistet selle teokarbi kohta ei mäletanud. Muidugi ei jätnud Beier seda küsimata. Hakkasin hämama: "See oli see... noh.... vo... ei, vol...... vom... mingi von... ei, volu..." Lõpuks otsustas Beier mulle vastu tulla ja pakkus "volküür?". Lõin näost särama ja vastasin enesekindlalt: "JAH, just see!" Valitses sekund vaikust ja Beier lausus: "Tähendab... ei ole". Võite nüüd kolm korda arvata, kes klassi ees välja naerdi. :):) Kokkuvõttes sain ikkagi viie miinuse ja olen väga rahul!
*voluut oli tegelikult
Terve selle nädala on mul kange limonaadi isu olnud. Ma ei tea, miks, aga jah. Andsin endale kolmapäeval lubaduse, et kui koolinädala üle elan, lähen padavai poodi ja ostan endale 1,5-liitrise pudeli. Kiusatus näpistas kõik need päevad, aga kasvatasin ennast, pidasin vastu ja tormasingi täna pärast kooli poodi. Limonaad oli täpselt minu jaoks alla hinnatud!! Kodus peidan seda nüüd voodis teki all, et keegi nihverdama ei tuleks. Aga teate, mis on kõige lahedam? Pärast massilist kogust limonaadi joomist Kelli ja Maaliga kaks tundi kinos ühe koha peal istuda.

2 comments: