January 20, 2013

Ridi-radi-ralla, pakane on valla

Kuna gümnaasiumis enam külmapühasid ei peeta, pole mul aimugi, mitu kraadi väljas külma on või kui palju see nüüd tuulepuhangut arvestades teeb. Sellegipoolest võin öelda, et õues ei valitse enam see paha külm, vaid juba hea külm. Loogiline, eks.
Reede õhtul sain üle pika aja taas Kristiga midagi koos teha. Nimelt kutsus neiu mind noorteõhtu jaoks süüa tegema. Vaaritasime siis näljastele seapraadi (loe: lõikasime õunu ja koorisime porgandeid). Hiljem osalesime kahekesi võistlusel ka, mille kusjuures ära võitsime. :) Kahju, et talendiõhtu just vahetult enne seda ära toimus, oleksime raudselt oma pallipüüdmisoskusega kogu võistluse kinni pannud!!
Eile nautisime Liisuga külma ilma (hehee). Pärastpoole jalutasin üksinda Raadi taga x-kohtades ning iga natukese aja tagant õhkasin, kui ilus kõik on. Tuleb tõdeda, et pärast päikese loojumist enam nii tore polnud. Leidsin ennast hämaras täielikus vaikuses kuskilt tehaste tagant. Okastraat, klaasikillud, varemed. Aeg-ajalt koerte haukumine või mõne varese kraaksumine. Iga sammuga süvenes kartus laiba või siis vähemalt sarimõrtsuka otsa sattuda. Eks fotograafia nõuab ohvreid. Õnneks jõudsin peagi suurele teele ning siis oli jälle tore olla.
Anul algab kahe tunni pärast sünnipäev, mis tuletab meelde, et peaks hakkama vaikselt kingitust mõtlema. :)
Inglise keele kõne edeneb ka, küll visalt, aga ikkagi!

2 comments: