February 16, 2013

Fotojaht

Arvestustenädal ning akadeemiline öö üle elatud. Fotojaht sai ka läbi! Pildistamise protsess ise oli ikka võimas ja kordades lahedam kui nende esitlemine. Tegime ära hunnikutes asju, mis muidu oleksidki vaid unistuseks jäänud, näiteks käisime Raekoja tornis, püüdsime pildile räppari, võrdlesime kulturistidega lihaseid, õpetasime hummidele juurvõrratust, saime endale kaela boamao, lällasime Härmas (tsiteerides Liisit: "Kes ütles, et härmakad ja treffneristid omavahel läbi ei saa? Vaadake, mida ma teie pärast praegu teen!") ja pakkusime kodutule McEinet. Lisaks viitsisime näiteks Elvasse sõita ja pidasime lahinguvarustuses Karina pool sõda. Akadeemilisel ööl vahetult enne piltide esitlemist otsustasime, et aitab naljast, mistõttu käisime salaja ära ka kooli katusel. Suured-suured tänud mu lahedale tiimile ja kõigile abilistele! Mõned palad lisan ka siia postitusse.
Raekoja kellatorn ja boamadu:
Traktoriga:
Kümne klaasi piimaga:
Kulturistidega:
Räppariga:
Koolikatusel ja kehalises:
Ja lõpetuseks: sada miljardit punkti vääriv pilt Stepheniga:
Loodan, et nautisite! Pärast säärast pildihulka mul enam sõnu väga ei jätkugi, järgmisel korral pajatan oma ebatavalistest seiklustest Linnuga. Tänase õhtu jooksul kavatsen kuulata hunnikus indie't ja lõpuks-lõpuks ometi Harper Lee "Tappa laulurästast" lõpuni lugeda!

3 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. Siinkohal sooviksin lihtsalt mainida, et minu panus treffneristide heaolusse suurenes veelgi, kuna suutsin peale reedet endale mingi külmetuse hankida:)

    ReplyDelete
  3. Ahhh ära aja, mul tuleb kohe pisar silma :')

    ReplyDelete