February 6, 2013

"Ja tema eluajal sooritati talle mitu atentaati, millest siis alles viimane õnnestus" - meie ajalooõpetaja

Tsiteerides Kaisa twitterit: "Saime kolmanda koha, päris hea tulemus 10 küsimuse huupi panemisega". Kui keegi veel ära ei tabanud, siis jutt käis ajalooviktoriinist. Avastasime, et suurem auhind on välja pandud ainult esimesele kohale, mistõttu saime ainult miniatuursed šoklaaditahvlid. Eks tuleb järgmisel kuul esimesele kohale skoorida.
Tegelikult peaksin haigelt kunsti õppima ja kasutama oma hindamatut võimalust kunsti arvestusest ära saada, aga kuidas saaksingi keskenduda, kui fotolistiga tegelemiseks on aega jäänud napilt üle nädala? Hakkan mõistma, et võtame seda tõesti teistest kõvasti tõsisemalt... Lisaks kõigele muule saime tehtud ka "boamadu kaelas" pildi. Sadasime sisse zooloogiaringi Liisi, Maali, Anu, Mari, Kaisa ja ülejäänud võõraste keskele, saime kahekümnesekundilise loengu (ära näpi tema kolmandat kaelalüli (mis iganes see ka poleks)) ning suundusime taharuumi, kus kõik endale kordamööda mao kaela saime. Ja kui siiani olen alati arvanud, et "oh, mina olen kartmatu ega löö verest välja ei ämblikke, tarantleid, putukaid, hiiri ega madusid nähes", siis pidin oma arvamust 180 kraadi muutma.
Pisike koduloom:
Sain siis endale mao kaela. Esiteks polnud ma kunagi mõelnud, kui palju üks madu kaaluda võib. Lisaks raskusele oli ta ka libe ning muutis pidevalt asendit. Paranoilisele minule tundus muidugi iga liigutus kägistamiskatsena. Nagu kirsiks tordil pidi ta veel pidevalt oma keelt suust välja ajama ning mind nuuskima!! Kuuldavasti oli mu nägu priceless olnud, ei oska kahjuks kaasa rääkida. Ilmselt oleksin ka tuleriidale rahulikuma ilmega kõndinud, seega otsustasin ikkagi kassiinimeseks jääda. :)
Siirad vabandused, et mul endal uusi pilte pole, katsun nädalavahetusel üle pika aja klõpsutada!

2 comments:

  1. Ma olen ka tähele pannud, et vist võtame seda teistest tõsisemalt, aga mul pole sellest üldsegi kahju. Kui palju toredaid asju (ja pilte ka loomulikult) saab tehtud lihtsalt selle vabandusega, et fotojahi jaoks vaja :D ilmselt ma poleks niipea läinud ja lasknud endale madu kaela panna vms ;)

    ReplyDelete
  2. JUST TÄPSELT! Nüüd loeks ette veel rodu asju, mida ma poleks muidu teinud, aga kuna asi on ikkagi ülisalajane, siis šhhhhh Maris :);)

    ReplyDelete