February 27, 2013

There is only one perfect child in the world and every mother has it

Vahepeal on väga töiselt sujunud. Kooli selle nädala highlight ehk siis kõne on minu jaoks nüüdseks juba möödas. Põdesin enne uue klassi ees kõnelemist päris kõvasti (siit võib jääda eksitav mulje, et pidasime kõnet klassi ees. Nii see siiski polnud, nimelt saime teha seda auditooriumis kõnepuldis), aga jäin täitsa rahule. :)
Polegi ammu näiteringist rääkinud. Nüüd aga sain selleks põhjust! Nimelt otsustas meie lahe juhendaja, et kahe nädala pärast oleks paslik esineda Saaremaal "Miniteatripäevadel". Las ma valgustan veidi: tegemist on kõigi näitetruppide aasta tähtsündmusega, kuhu erinevalt Kooliteatrite festivalist naljalt juba igasuguseid ei lasta. Kõik oleks väga-väga-väga lilleline ning mesine, kui meil oleks valmis midagigi peale näidendi pealkirja JA kui me oleksime juba leidnud enda truppi näidendi tarvis vajaminevad kaks näitlejat. Oleks-poleks, oleks-poleks. Eks üritusel leidu veelgi miinuseid (hind, näidend peab kestma 45 minutit, ettevõtmine toimub gümnaasiumikatsete ajal jne), kuid nagu ma aru sain, hakkame nüüd meeletut brainstormi tegema ning sõidame takistustele vaatamata ikka.
Vaatasime täna geos filmi laamade tegevusest. Tundus, nagu oleksin jälle lasteaialaps, sest lisaks kõigele muule kasutati sääraseid väljendeid nagu "Maa oksendab". (Need olid nüüd küll mõttekad laused, kuid kuidas oleksin saanud mainimata jätta?) Kui juba random olla, siis seda ka, et varsti käingi kooris ainult seetõttu, et vaba tunni enne koori on võimaik sisustada kooritüdrukutega söömaskäikudega.

No comments:

Post a Comment