February 24, 2013

Üheksakümmend viis

Palju õnne, Eesti!
Jooksin täna ajaga võidu oma lemmikkohta Raadile, et täpselt kell 13.00 üks sinimustvalge pildike klõpsutada. Õnnitlused mulle, oman nüüd pilti, mis leidub ilmselt pea iga eestlasest loodusfotograafi kõvakettal!
Üldiselt pole ma viimasel ajal oma blogiga üldse rahul olnud, sest üha rohkem ja rohkem on siia makrofotode vahele sugenenud pilte inimestest (võib lausa öelda, et minust endast). Paha. Seetõttu käisin eile viirusest hoolimata pajuurbi pildistamas, et natukenegi keskmist taset tõsta. Neid pilte võib oodata millalgi nädala sees, mil mul nagunii midagi uut ja säravat ette näidata pole. Seniks aga nautige pilti inimestest (ei saanud kalli Eesti auks lisamata jätta). :)
Et viimane lõik ka patriootlikusse temaatikasse sulanduks, siis ma soovitan kõigile Andrus Kivirähi "Ivan Orava mälestusi", mille ma mõned päevad tagasi riiulist haarasin ja mis automaatselt muige suule tõi. Tegelikult lugesin eelmisel aastal ülelinnalisel etluskonkursil sealt mingisugust lõiku metsavendlusest, ent kuna siis ma veel Eesti ajalooga kursis polnud, jäi raamat sinnapaika. Nüüd, kus ma mõni aeg tagasi ajalooolümpiaadiks valmistudes 11. klassi materjali (Eesti ajalugu Teise maailmasõja ajal) endale selgeks tegin, läheb lugemine lausa ludinal.
Ülejäänud Eesti sünnipäeva veedan ilmselt eesti keele kõnet koostades, saksa esitlust tehes, eesti keele juttu kirjutades, DSD eksami ankeeti täites ja pisemaid koduseid ülesandeid lahendades. Vähemalt kulges hommik mõnusalt!

No comments:

Post a Comment