March 15, 2013

Cats never strike a pose that isn't photogenic

Head emakeelepäeva, seltsimehed!
Õppisime täna eesti keele tunnis uusi sõnu, mis peaksid järgmisesse ÕSi minema, katsun neid siis nüüd ja edaspidi aktiivselt kasutada. Seinanätsu kohta saab öelda kleepkumm ja selle maitseainepaki kinnituskoha kohta soonkinnis.
Sain täna arvutiklassis kell 10.30 Vikerraadiost kuuldud üle-eestilist e-etteütlust kirjutada. Tekst oli järgmine: "Kuidas peaksid sa, tuim inimeseloom, siin lumises põhjas, kus aastast aastasse õitseb viluses kaljuorus ilusa haisuga mürdike, aga kus jüriöö ülestõusust ei leia kas või ühtainumat viisakat pilti, mida perekonnaalbumisse panna ja aeg-ajalt vaadata – kuidas peaksid sa oma ajalugu kirjutama? „Köhi, köhi, pappi!” leelotas rehepapliku terrorirühmituse liider liitlasvägede baptistlikule kaplanile keset dekadentlikku Kirde-Euroopa ristisõda, mis ei jätnud kivi kivi peale." Lõpp läks kergelt võssa, sest ma ei suutnud välja kuulda sõna "kaplan" ning jätsin selle suvaliselt vahelt ära, aga muidu polnudki nõnda raske kui kartnud olin.
Olen sel nädalal näiteringi elama kolinud. Esinemine Saaremaal toimub eelduste kohaselt vähem kui 48 tunni pärast ja mul tuleks veel umbes kümme lehte teksti pähe saada. Homme teeme jälle ühe seitsmetunnise proovi ning siis ongi juba kõik. Järgmine post tuleb ilmselt Saaremaast.
Pildid polegi täna väga juhuslikud, sest tegelikult ei tahaks ma hetkel midagi muud kui kaamerat haarata ja iga lille peal putukaid pildistada.
Idufirma - äsja rajatud uus firma.
Doonorriik - teistele riikidele raha annetav riik.

No comments:

Post a Comment