March 11, 2013

I am sorry for those that disagree with me because I know that they are wrong

See nädalavahetus jõudis vaevu alata kui ta juba pöörasel superhelikiirusel lõppes. Nüüd on paras aeg jagada teiega oma sünnipäevapeoteemalisi pilte.
Kaisa karp ja Laura muffin-macaroonsid:
Reedel pärast kooli jäin koorilaagrisse, kus veetsin järgnevad 21 tundi. Magus elu, kas pole. Nagu sellest juba üksi poleks piisanud, siis pärast meeletult pikka proovi pidime kõik ükshaaval läbima ka ettelaulmise. Hiljem algas pisikeste rebaste kiusamine. Meiega võeti ette üht koma teist, põhiliselt joodeti sisse rõvedusi, mis minu meelest võisid vabalt olla sügisese retsi jäänused. Spordivõistlustes näitasime Marioniga initsiatiivi üles ja osalesime vabatahtlikna kõigil aladel. Kõige rohkem jäi meelde võistlus, kus istusime, seljad koos, ning söötsime teineteist jogurtiga. Sai kergelt lödistatud ja hiljem kuulsin, et lõhnan nagu Haps.
Laupäeval pidasin sünnat. Seetõttu tulin koorilaagrist väga täiskasvanulikult varem ära: teesklesin, et lähen vetsu, kuid hiljem ei naasnudki. Õhtul sadasid sisse külalised. Avastasin, et mu pisikesse kortertisse mahubki imekombel kuusteist inimest ära!! Sain korraldada inimeste omavahelisi suhteid ja peab ütlema, et ühega neist panin ikka väga pange ka. :):) Veel veendusin järjekordselt selles, et mul on kõige loomingulisemad ja nutikamad semud maailmas. Tänaks siinkohal veel härmakaid selle imelise teejuhi eest, kuidas oma lastele sõpru leida!
Liisu lilleke ja Kaisa kiviplaadid, kus on peal minu 10 must-see-before-I-die paika:
Uued mahedad sokid Eliselt:

 Öö möödus kiiresti ja kõike muud tehes peale magamise. Hommikul saatsin ära viimaseid külalisi ja siis ruttasingi juba "Toscat" vaatama. Hullult hea tükk oli, aga ma ei saanud midagi parata, et silmad vägisi kinni vajusid. Muutusin erksaks alles hetkel, mil laval Algerit nägin. Mõistmiseks teistele: Alger on poisike ujumislaagrist, kellega seal pisikestest kõige paremini läbi sain. Teadsin küll, et tal on "Mary Poppinsis" perepoja roll, aga et ta ooperis laulaks... vau vau vau.

 Ülemisel pildil on esindatud siis üks osa mu sünnipäevasaagist. Ei hakanud Marianni kooki ega massiivset assortiikarpi pildile vedama. Ma ei tea, kuidas teiega on, aga mina tahaks säärast hunnikut vaadates kartuliputru.

7 comments:

 1. lihtsalt mainiks, et pealkirjad on sul väga sarnased viimasel ajal, kui isegi mitte vahel samasugused :D
  ma hakkasin ikka haigelt naerma su viimase 2 lause peale :)))

  ReplyDelete
 2. Ma küll ei tea, millest see võib tingitud olla :D
  Kuule-kuule, ära vingu, lepi faktiga, et su Mariseke polegi enam tita :))

  ReplyDelete
 3. Mariiiiiiiiiis, too kommi mulle homme! :)))
  Aitäh,
  xoxo

  ReplyDelete
 4. miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiks???????

  ReplyDelete
 5. Marilind: vabandust, aga mida? :D

  Liisi: Noh, ja kuidas siis riigireeturil Saksamaal läks? :D:D:D:D:D:D:D:D

  ReplyDelete
 6. hästi,ikka hästi, kui kunagi kokku juhtume,võin pikemalt rääkida :D

  ReplyDelete
 7. Okei, ma tulen äkki kunagi siis su boamadu kaema :D

  ReplyDelete