March 5, 2013

The only thing worse than hearing the alarm clock in the morning is not hearing it

Saatsin Looduse Aasta Fotole järjekordse hunniku pilte ning nüüd saan ligi kaks kuud võitjate väljakuulutamiseni närveerida jälle. Mõnikord on mul tunne, et kogu ülejäänud kümme kuud mu elust läheb võistluseks valmistumisele, siis viimase õhtu loetud minutid enne tähtaja lõppu nende paanilisele esitamisele, misjärel järgneb kaks kuud tühja auku tulemusteni. Ei meeldi mulle teps mitte see tühja augu periood!
Nagu ülalt juba näha, käisin täna Viljandis. Algselt oli plaan terve näitetrupiga minna, kuid lõpuks jäime Anna ja Marilinnuga kolmekesi. Vaatasime Ugalas tükki nimega "Õed nõiduses", mida kaks aastat tagasi ka ise lavastasime. Päris veider oli, sest mõned dialoogid ühtisid täielikult meie etenduse omadega. Näiteks "asjad, mis püüavad välja näha nagu asjad, näevad teinekord palju rohkem nende asjade moodi välja kui need asjad ise" või kuidas see nüüd käiski. Jõudsime lõpuks muidugi järeldusele, et meie näidend oli tuhat korda parem, aga nad vähemalt püüdsid.
Tänane trenn läks meil Maaliga üsna luhta, sest et me ju ometi ei läinud sajandi jagu teistest hiljem riietusruumi sisse, kuna arvasime, et treener pole veel ette tulnud ja kedagi lihtsalt polegi kohal. Suur oli meie üllatus, kui pool tundi hilinedes basseinis kolme rajatäit ujuvaid trennikaaslasi kohtasime.
Hetkel olen väga hämaraid teid mööda sattunud mingisuguse katoliiklastest munkade ansambli peale, mis taustaks mängib. Hipster level over 10000. Aaa, siinohal mainin, et ära tuleks vaadata ka venna soovitatud video, mis kannab pealkirja "Should you eat yourself?".
EDIT: Väga hea video!

No comments:

Post a Comment