March 20, 2013

There are no uninteresting things, only uninterested people

Johanna võttis endale uue koera. Ega ta suutnud isegi mind kui põlist kassiarmastajat külmaks jätta! Käisin teda eile lausa jäädvustamas ka.
Õpetasin oma õele interneti tarkuseterasid. Võtsin lahti pildiotsingu ja seletasin talle, kuidas sealt saab näha kõike, mida vaid hing ihkab. Vaatasimegi siis lõputult pilte tähtedest, pilvedest, titadest, kassidest, majadest, vaipadest, ninadest, juustest, põrandatest, autodest, tolmuimejatest, veekogudest ja nii edasi, kuni preili otsustas, et soovib hoopis näha karukujulisi vitamiine. Lõin kahtlema ja laususin talle, et vaevalt Google nüüd neid näitab. Trükkisin siis lootusetult sõnapaari otsingusse ja... pagana pihta, tulidki karukujulised vitamiinid!! Aitäh, Google.
Lõpetasin just saksa keele esimese järgu DSD powerpointi kondikava (DSD=Deutsche Sprachdiplom). Olen üsna frustreeritud, et just sellise teema valisin, aga mis seal siis ikka. Homme sean sammud vanasse kooli kunagise klassijuhataja juurde konsultatsiooni. Loodan halastust leida!

10 comments:

 1. Viskan ka siis pisikese kommentaari. Tõesti väga armas koerake. Oh ja teine pilt, on mu eriline lemmik. Lihtsalt fantast! :)
  Ja kui midagi vaja, siis google on abiks ikka. Hehe. See on lausa ulmeline, mida sealt leida ka ei võiks...

  ReplyDelete
 2. OI, tere tulemast tagasi, Kristiina :) Suured tänud!
  Ma ei taha teadagi, kuidas ma koolis hakkama saaks, kui google puuduks...

  ReplyDelete
 3. Haha. Pole ära olnudki, ikka ja alati su blogi lugenud. :)
  Mnjaa, nõustun sinuga täielikult.

  ReplyDelete
 4. ei tea küll kahjuks, kelle nunnu :)

  ReplyDelete
 5. Maris, et inimestel, kes su blogi loevad ja DSD-st suurt midagi ei tea, suuremat segadust ei tekiks, siis igaks juhuks küsin, et kas sa ikka tead, mis on IB?

  ReplyDelete
 6. Tean väga hästi, mida see endast kujutab. Samas ei oska ma midagi paremat välja mõelda, et mingisugustki võrdlust DSD'st anda. Kui sul on mingeid mõtteid, siis ma otse loomulikult vahetaks selle segadusseajava IB'ga ära.

  ReplyDelete
 7. IB on siiski õppekava, DSD ainult keelediplom. Aga ma soovitaks seda pigem TOEFL'iga võrrelda ;)

  ReplyDelete
 8. Otsustasin võrdlusmomendi üldse ära jätta, on ehk kõige õigem :)

  ReplyDelete