April 15, 2013

A celebrity is a person who works hard all his life to become well known, then wears dark glasses to avoid being recognized

Jällegi on möödunud hulk aega ja kõiksugu sündmusi, mida mina enam ladusaks tekstiks vormida ei mõista. Katsun hoopis viimase aja pilte näidata ja natuke juurde kõnelda.

Sain endale eile üle miljoni aasta uued tossud, millega nüüdseks juba kaks korda jooksmas olen käinud. Ja peab nentima, et kui varem arvasin, et eelmistega on mugav joosta, siis nüüd ma ilmselt ei suudagi noid enam jalga tõmmata. Uutega tundub, nagu hõljuksin pilvepatjadel. Isegi asfalti pole jalge all tunda!
Täna oli ülimalt haruldane esmaspäev, sest meile anti koolist (kahjuks küll mitte koorist) vabadust. Homsest saab pidu läbi, sest algab uus periood koos uute ainetega (jälle see julm võitlus elu ja surma peale soodsate istekohtade nimel). Õnneks võib õhus tajuda kooli lõppu, vabu päevi ja kõike sellega seonduvat, nii et äkitselt sain ei-tea-kust piraka motivatsioonilaengu selle õppeaasta edukaks lõpetamiseks.
Marii oma sünnipäevatordiga, millest isa üksinda poole pintslisse pistis:
Ja nüüd siis tänane pommuudis: hakkasin uuesti klaverit mängima!! Paluksin suurt aplausi. Hetkel olen võtnud sihiks õppida selgeks Jason Walkeri "Down" ja iga päev klaverit harjutada, eks näis, mis sellest naljast saab. :)
Ja lõpetuseks... nagu mu ultramoodne vanaema mulle oma iPadist messis: meil hõivasid täna kuldnokad maal pesakastid, talv ongi läbi!

2 comments:

  1. Ohhh sul niii kenad tossud ja klaveri värki hoian ma meeles :D

    ReplyDelete
  2. Oi aitäh ja palun-palun unusta see lihtsalt ära :D

    ReplyDelete