April 11, 2013

Marii 3.0

 Heihopsti, kallis õeraas!
Kätte ongi jõudnud raske hetk, mil sa juba kolmeseks sirgunud oled. Nüüd saangi sinuga vaid 10 ilusat aastat koos nautida, siis muutud sa tujutsevaks pubekaks ning ei tee minuga paar aastat tegemist. Loodan, et mainitud eluetapil leiad selle posti (kuigi see oleks ilmselt ülimalt veider meile mõlemale).
Panin sulle tänase päeva auks kokku kaks suurt kollaaži, mis kulgevad kusjuures kronoloogilises järjekorras, et su areng ilusti näha oleks. :) Samuti mõtlesin end igati ületada ja midagi armsat kokku kirjutada. Here we go!
Niisiis, jõmpsikas, kuula! Oled üks parimatest asjadest, mis minu elus juhtunud on. Oskasid tulla suure, ikka hiigelsuure pauguga. Et seda paremini mõista, peame minema ühte halli novembrikuisesse päeva aastast 2009:
Maris: "Ouu, kas sa mu näiteringi viskaksid autoga?"
Emps: "Jah. Ja sa saad endale viie kuu pärast õe."
Polnud just parim serveerimine, seda pean tunnistama. Viis kuud läksid ludinal, vahepeal jõudsid endale juba hüüdnimeks Käbi saada, sest me ei osanud sind kuidagi nimetada.
Noh, siis sa juba sündisidki. Kui palju lahedamaks sa mu elukest muutnud oled (kuigi vinguvas tujus oled päris kohutav kaak)! Iga päev lendab selline kvaliteethuumor, et hoia ja keela. Ma ei unusta kunagi, et sa ükskord mind oma parimaks sõbraks kutsusid, põnn.
Oleme parim  girlpower mailmas ja oh, kuidas me sinuga koos ikka ruulime!
MAHEDAT SÜNNIPÄEVA JÄTKU, TITA! Toon sulle täna õhtuks heeliumiga täidetud õhupalle, seda sa küll praegu aimata ei oska, heheheee.

5 comments:

 1. Nii armas :)
  Ilusat kümmet aastat veel, seljuhul :)

  ReplyDelete
 2. ma arvan et see oli viimane siiralt armas postitus su õest, asi läheb järjest hullemaks ja varsti soovid, et teda saaks puldist välja lülitada :)
  aga paljuuuuu õnne nunnule!!!

  ReplyDelete
 3. Karina: Tänud sulle, üritan neist viimast võtta :)

  Johanna: Ahahhaaa, noh, ma loodan, et mitte, sest kuna mul endal enam mänguasju ega muid sääraseid vidinaid pole, ei saa me nende pärast nii kergelt kisklema minna... :D
  Me täname igatahes!

  ReplyDelete
 4. Õnne sünnipäevaks sinu õeraasukesele! :)
  Ja väga armsad kollaažid ikka. :))

  ReplyDelete