May 29, 2013

Marilind 16.0

Täna 16 aastat tagasi sündis mu semuke, kellega koos leidub mul lihtsalt kõige-kõige rohkem sõbrapilte läbi aegade. Seetõttu oli ka kollaaži kokkupanek ääretult aeganõudev ning ränk töö. Lõpuks otsustasin lisaks üüratule pildikollaažile ka ühe muheda pisikese fotoseeria lisada.
Suvi 2012 viljapõllul:
Nii, nüüd siis kollaaži juurde...
Eks see anna edasi vaid murdosakese meie paljudest seiklustest, näiteks said esindatud piknik Botaanikaaias, riietega ujumaskäik, Saaremaa miniteatripäevad, Soome trip ning öine TARTUFF. Nüüd laskun aga korraks klišeesse: meil on hindamatuid mälestusi ning muidugi tekib neid juurde, halleluuja! 
Ega rohkem mõistilikke sõnu pähe hüppagi...
PALJU- PALJU-PALJU-PALJU-PALJU-PALJU-PALJU-PALJU-PALJU- PALJU-PALJU-PALJU-PALJU-PALJU-PALJU-PALJU (16X) ÕNNE, ARMAS-KALLIS LINNU!

4 comments:

 1. Mõnus kollaaž :) Kas see esimene pildiseeria on minu tehtud? Loodan, et su äärmist andekust selle küsimusega ära ei rikkunud. :D :D

  ReplyDelete
 2. Kui su nimi on Anna, siis see pildiseeria on sinu tehtud jah :)
  Mis andekust, see jääb mulle selgusetuks :D

  ReplyDelete
 3. AAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW, MANNU!!!! VÄGA-VÄGA-VÄGA ARMAS POSTITUS! :))) Tead, mulle meeldivad nii väga Saaremaa teatrifestivali pilt ja see kõige äärmine pilt esimeses reas!!!! :)
  Suured tänud, muhe sõber!
  xoxo

  ReplyDelete
 4. Hahahhaaaa, mina ei suuda küll lemmikuid valida, igalt pildilt vaatab kaks hoti beasti vastu :D:D:D:D
  Ole lahke, armas kamraad!

  ReplyDelete