May 6, 2013

Tean, kes ma olen, kui mäletan, kes ma olin

Proovisingi ära esimesed selle aasta maasikad (kui välja arvata maasikad Johanna sünnipäevatordi sees). Pärast esimest ampsu tundsin, et nüüd võib küll suvi tulla ja kaotasin viimsegi motivatsiooniraasu õppimiseks, nii et edu mulle selle viimase kuuga!
Laupäeva õhtul läksime Mari-Anniga öötantsupidu kaema. Minu tantsuoskus on muidugi väga kaheldav. Algul tundsin end pehmelt öeldes ebamugavalt, sest ei kujutanud ette, kuidas äkitselt kõigil võõrastel inimestel käest kinni haaran. Tegelikult osutus üritus väga vingeks, panime Lepaneiuga hullu ja tantsisime üsnagi edukalt isegi võõrastega. Päris palju üritusi sai läbi käidud ka Maaliga. Andsime lubaduse tudengitena kindla peale paadirallile minna! Tulevad kolm pikka aastat...
Ühel kevadisel päeval chillbillitasime Lauraga Emajõe ääres:
Tänane koolipäev möödus väga veidralt. Juba hommik andis mõista, et tuleb keskmiselt halvem päev. Sellele viitasid näiteks kohutavalt vilets keemia kontrolltöö, üllatuslik raamatuanalüüs eesti keeles ning powerpoint inimeseõpetuses. Seejärel tegi ebaõnnelevel äkilise kannapöörde. Võitsime Kaisaga igakuisel Imelise Ajaloo viktoriinil mitte enam kaks väikest sussišokolaadi, vaid suisa ühe piraka sajagrammise, sain infominutites kiita saksa keele etluskonkursi eest ning kulminatsiooni lähenedes skoorisin matemaatika praktikumi kontrolltöös viiele miinusele, mitte kolmele, nagu arvanud olin! :):)
Pealkiri viitab "Minu inimestele", mida hetkel pähe üritan õppida. Olen praeguseks jõudnud nõnda kaugele: "Osa rahvast, uhkelt rohkem kui oskan lugeda... Ühes olen kindel: nad on head inimesed, nad meeldiks sulle ka. Ma ei usu, et sa kõiki neid tunned ja vaevalt nad üksteistki tunnevad ja äkki tõesti ei klapi, samas äkki on tegu pelgalt halva esmamuljega. Nad mõistavad ja peavad endast lugu ka siis, kui neil puudub kontakt sinuga." Olgu, kirjavahemärkide ja lausestusega läks ilmselt nihu, aga las jääda! Ühel päeval veel saan oma sõnaoskusega hiilata!

2 comments:

 1. First of all it's Chalice , seal pole 'r' tähte.
  Teie esitluse küsimusterahe meeldis mulle eriti.
  Kade, et öötantsupeol käisid.
  Kade, et maasikaid said.
  Mat praksi eest kiidan sind.
  Ja edu lauluga!

  ReplyDelete
 2. Siit siis minu asjakohane vastus:
  Kurat.
  Mulle mitte nii väga...
  Järgmisel aastal lähme koos kui soovid!
  Võime ka pärast kooli osta!
  Suured tänud.
  Looda sa :)

  ReplyDelete