June 22, 2013

I'm writing a book. I've got the page numbers done.

Nüüdseks on vaibunud järjekordne lõpuralli, lõpetajad näevad jälle veidike targemad välja ning peagi lastakse rooside hinnad triljonilt eurolt alla tagasi (mitte et sellest mulle enam kasu oleks).
Täitsa puhtjuhuslikult sobisin päris hästi oma lõpetajatest semudga:
Pärast Kesklinna lõpetamist vurasin kiiruga Rakverre Keithi lõpetamisele, pärast mida tuli järgmisel hommikul ruttu Tartusse Kommertsi lõpetamisele naasta. Teel olles käisin Äntu Sinijärves ära, mis on kindlasti üks lahedamatest veekogudest, kus eales käinud olen. Pildil näeb see üsna mage välja, kuid tegelikult ulatub pildistamiskohas vesi üle pea ning põhi paistab ainult järve harukordse puhtuse tõttu. Puhtuse tingivad aga allikad, mis muudavad vee ropult külmaks - kindlasti heastasin ühekordse sealkäiguga terve nädala jagu juunikuiseid ujumaskäike.
Lõpuks ometi jõudis Laura sünnipäevakingituski Inglismaalt kohale. Tellisin juba nädalate eest Etsyst suure (ning minu meelest väga-väga võrratu) maakaardi, mille peal on võimalik kõik külastatud maad ära tähistada. Tegin sellega juba algust ka: märkisin ära eelmisel suvel ühiselt külastatud Pariisi. Peaaegu põgenesin kaardiga riigist, et see igaveseks endale jätta, aga südametunnistus sai minust viimasel hetkel võitu. Igatahes suured tänud semudele, kes minuga koos möllata viitsisid ning kambaga Laura ukse taha õnnitlema tulid! :)
Ning kui jutt juba sünnipäevadele läks, siis üsna suure hilinemisega midagi Evelini üllatuspeost:
Mahelahedaid pühasid teile!

3 comments:

  1. Kalla, aitäh et tulid selleks minu jaoks oluliseks päevaks teisest Eesti otsast kohale!! xoxo

    ReplyDelete
  2. (ja ma tegelikult ei plaaninud sulle lilledega kõhtu virutada ja sulle sellisel moel sisemisi verejookse vms tekitada) :D

    ReplyDelete
  3. Ahahahhahaaa, see oli puhas rõõm ja ära muretse, traumapunktis käidud ja verejooks peatatud :D

    ReplyDelete