August 29, 2013

We'll love you just the way you are if you're perfect

Kell on kuus hommikul, istun hetkel Marilinnuga Lähtel, vaatan järjest juba teist filmi ning lasen Annal endale krunni teha. Just nimelt, oleme järjekordsel traditsioonilisel fotoshootil! Kuna järgmine postitus kubiseb meie sõbrapiltidest ning üldse olen blogi nendest viimasel ajal üle ujutanud (tänane postitus ei tule erand), luban, et siirdun pärast Lähte postitust tagasi loodusfoto juurde!
Vahelduseks üks tore lugu. Käisime kord siis Linnuga Botaanikaaias traditsioonilisel piknikutuuril. Sõime-jõime-lobisesime ning veetsime äärmiselt kvaliteetselt aega. Teadsime, et väravad suletakse kell 21.00, kuid kell 21.01 peaväravani jõudes avastasime, et see on juba lukus, teistest väravatest rääkimata. Kasvuhoones ei põlenud ükski tuli ning inimesi me samuti ei näinud. Olimegi Botaanikaaeda kinni jäänud! Ega muud üle ei jäänudki kui tuli üle müüri ronida. Muidugi ületasime selle lollist peast kõige kõrgemas punktis (lisaks veel koos kompsudega ja paljajalu), et ikka seiklust jaguks. Neetud kaljuronijad.
Uus lemmikmagustoit: Dopsi küpsis banaani ning Doblerone'i kommiga:
Esmaspäeval väntasime Mari-Anniga ta vanavanemate maale kartuleid võtma. Olgu, kartulivõtt ise kestis umbes 45 minutit, ülejäänud aja lebotasime niisama, käisime saunas ja sõime. Oh, kuidas ta vanaema meid alles toitis! Järgmisel hommikul sõitsime ratastega ka Kambjasse jäätist tooma, täpselt nagu vanal hääl ajal. Olid väga mõnusad kaks päeva!
Teisipäeval algasid Auras uuesti trennid ning võib-olla saame nüüdsest hakata lausa neli korda nädalas käima.
 Lõpetan, sest kell on seitse hommikul ning kui film lõppeb, lähme pildistama.

No comments:

Post a Comment