September 13, 2013

Oh kooliaeg, oh kooliaeg...

Olen jälle täieõiguslik gümnasist, seekord küll õnneks mitte enam heidikustaatuses uustulnuk. Muide, tegin avastuse, et saame kooli ametlikeks kuningates juba sel kevadel, mil kaheteistkümnendikud eksameid tegema hakkavad ja koolist kaovad. Sinnani läheb muidugi veel triljonbiljon aastat aega, sest olen juba praeguseks sajandeid koolis käinud ja ikkagi on alles 13. september.
Vahepeal on mõndagi juhtunud, näiteks õpin nüüd valikainena rootsi keelt. Ma tean küll, et just see keel on mind aastaid oodanud ning nüüd alles viis elu meid kokku! Vähemalt seni sümpatiseerub svenska mulle väga. Teisipäeval sain pidulikul Härma tseremoonial kätte oma saksa keelediplomi 1. järgu. Teine järk veel ja võimegi juba kõvematest tulevikuplaanidest rääkida! Esmaspäeval toimus vabatahtlike tänuüritus, kolmapäeval pidasime terve kooliga Taevaskojas piknikku. Trennis käin nüüd senise kahe korra asemel neli korda nädalas, kusjuures kahel korral neist mitte enam tund, vaid poolteist. Mahe, mõnus, magus. Hakkan kahe nädala pärast toimuval Teadlaste Öö festivalil vabatahtlikuks, sest mulle on vist otsa ette kirjutatud, et vabatahtlik töö mulle meeldib. Meeldib tõesti. Peagi pean hakkama ka jälle kooris käima ning kuigi ma vabast tahtest sinna ei tikuks, tuleb eelseisva laulupeo nimel see aastake ära kannatada!
Hakkan teid ikka tihemini kursis hoidma ja pilte lisama! Kätte on siiski jõudnud mu lemmikaastaaeg, mistõttu pühin objektiividelt tolmu ja pühendun nüüdsest tõsisemalt fotograafiale!

2 comments:

  1. Ja kuidas sa Teadlaste Öö vabatahtlikuks nüüd sattusidki? :D

    ReplyDelete
  2. Klassiõde mainis ja ma mõtlesin, et miks ka mitte :D

    ReplyDelete