October 1, 2013

I'm so glad I live in a world where there are Octobers

Peaksin tegelikult hetkel oma kirjandit kirjutama, aga see keeras nii jämedalt teemast mööda, et mul pole aimugi, kuidas seda uuesti sissejuhatuses püstitatud juhtmõttega sobituma saada. Peaksin vist hoopis sissejuhatuse teistsuguseks mõtlema... igatahes tundus blogimine ohutum variant!
Toppisin taskud üleni kastaneid täis ja vedasin koju aknalauale:
Olin Teadlaste Ööl vabatahtlik. Tööots sisaldas palju boonuseid. Esiteks sain endale väga laheda kaelakaardi ning veelgi ägedama T-särgi, MIS HELENDAB PIMEDAS. Teiseks sain uue armsa semu, kes kannab nime Marta ning keda näete alumisel pildil. Kolmandaks lasti meid programmi lõpus AHHAAsse, kus korraldajate tagaruumides oli meile kaetud kümnemeetrine söögilaud, mis sõna otseses mõttes ägises toidukoorma all. Tänutäheks või nii. Neljandaks nägin teist korda elus Gajanet, mis pani õhtule lõpliku punkti! Aaa ja viiendaks... ühel heal päeval panen selle oma CV'sse.
Koolis retsiti rebaseid!
Eile läksin Marioniga tundide ajast Saksa Keele Instituuti. Ega me kumbki ei teadnud, mis meid ees ootab, mina näiteks kirjutasin oma päevikusse "mingi asi" ja tema "Marisega kuhugi". Jõudsime sinna, kohal oli Saksamaalt pärit fotograaf, kes oma näitust demonstreeris. Kohe moodustati meist grupid ning varustati kaartidega, millele olid kirjutatud abstraktseid mõisteid a'la "viha", "vaesus" ja "õnn". Käisime erinevates kohtades üle terve Tartu ning külastasime võimalikult erinevate sotsiaalsete taustadega inimesi. Näiteks meie grupile anti käsk minna Veeriku kooli, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ning Kannikese lasteaeda. Väga-väga lahe ning teistmoodi igatahes! Õhtul kandsime tulemused publiku ees ette, kusjuures meid küsitles Getter Jaani isiklikult. Pärastpoole laulsime koos temaga ning hiljem, kui Marioniga oma veinipokaalidega (pidulik avamine siiski) eemal seisime, tuli Getter meiega ise vestlema ka!! Minu arvamus temast muutus kardinaalselt, väga soe ja sõbralik inimene on. :)
Lõpetan tänaseks, katsun oma kirjandi kuidagi tervikuks siduda ja hiljem lähen ka trenni (Aura peab täna sünnipäeva ning rinnus püsib lootus tasuta veeparki pääseda - hoiame pöialt).

5 comments:

 1. Oo, külastasid minu kooli ka, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli. :) Mida te täpsemalt tegema pidite nendes kohtades?
  Ja ma armastan esimest pilti, lihtsalt võrratu vaatepilt & kastaniämbrike on väga armas! Vahvad pildid igatahes. Ja päris hea, et Getter tuli teiega ise rääkima. Nice. :))

  ReplyDelete
 2. Jaaaa, kusjuures ma vaatasin ringi küll, et äkki näen sind, aga ei joppand. :( Megalahe näeb see maja seest igatahes välja, see oli mu esimene kord seal! Ja ega me suurt midagi ei teinud, meil olid erinevad abstraktsed mõisted ja siis küsitlesime mõningatelt õpilastelt (oli vist 5 tüdrukut) esimesi märksõnu, mis neil nendega pähe kargavad.
  Aitäh sulle! :):)

  ReplyDelete
 3. Mul oli teisipäeval väga lühike päev ka, vaid üks 90 minutiline loeng & hüppasin pm kiirelt sisse ja kohe välja, seega ega sa polekski mind näinud suure tõenäosusega. :D Kuid päris huvitav ülesanne tundub..

  ReplyDelete
 4. Naljakas on see, et ma käisin Veeriku koolis, aga nii tore postitus oli! :)

  ReplyDelete
 5. Kristiina: Ehk järgmine kord joppab, Tartu pole ometi nii suur :D

  Gajane: Sulle meeldib see ainult seetõttu, et ma sind ülistasin, aga tänud sellegipoolest! :)))

  ReplyDelete