November 29, 2013

Happiness is a direction, not a place

Kuidas on võimalik, et päevad kulgevad niivõrd aeglaselt ning nädalad, kuud ja eriti aastad niivõrd kiiresti?! Viimasest postist lahutab meid terve igavik, kuid lõpuks ometi leian aega hingetõmbamiseks ning väikeseks kokkuvõtteks. Tuhat vabandust, kui asi väga igavaks kirjeldusjoruks ära kisub!
Eelmine nädal möödus kiirelt, töiselt ja üleüldise õppimise tähe all. Kunagi üsna ammu (ehk üle-eelmisel neljapäeval??) lõin trennis veepalli mängides oma elu ilusaima värava, pidin selle südamelt ära saama. :) Täpselt nädal tagasi, reedel, tuli pärast tunde auditooriumisse rääkima peaminister isiklikult, päris lahe, eks. Hiljem algas suuremat sorti kooriproov, eks see HTG 130. sünnipäeva lähenemine hakka tunda andma! Pärast proovi vurasime Maaliga ööseks Kaisa sünnipäevale, mis kujunes üle ootuste megavingeks! Nädalavahetusest mäletan veel kohtumist kalli Mari-Anniga... Käesolev koolinädal kulges ka kiiresti. Just sellesse nädalasse kuhjusid kokku kõikvõimalikud testid ja tööd, mille tulemustest ma midagi veel oodata ei oska/julge. Igatahes võin kindel olla tõsiasjas, et bioloogia kontrolltöö ja UPT test (eriti see viimane) läksid nii hullult võssa kui üldse võssa minna saab. Aga sellest pole midagi, sest ma sain kehalises hakkama kätelseisuga, halleluuja!! Ning mu viimased kaks tööd rootsi keeles on viied olnud. Ja kõigele lisaks pakkus rootsi keele õpetaja eelmises rootsi keele tunnis mingit sorti Rootsi rummikoogikesi! :)
Minu ülimalt lahe A2 formaadis kingitus Kaisale, millest ise pöörases vaimustuses olin, kuid mille tema hooletult voodinurka viskas:
Järgnev määramatu hulk aega tõotab ka päris tihe tulla. Alustades Karina (ja Marianni) sünnipäeva tähistamisega ja Liisu õpetamisega keemias, lõpetades õppimisbuumiga vahetult enne arvestusi, füüsika töövihiku meeleheitliku täitmisega, saksa keele olümpiaadiga, tihedate kooriproovidega, näiteringi jõudmisega, kirjandi kirjutamisega, võib-olla sakslasega kohtumisega, kooriga esinemisega Vanemuises ja Jaani kirikus, kooli 130. juubeliga ning nädala lõpus kulmineeruva balliga (kui ma sinna siiski minna otsustan (sest selleks oleks tarvis kleiti)). Mis siin enam jorutada, annan veel paar lubadust: küpsetan kuhjaga piparkooke, pildistan lund ja jõulukuuske! Siis leidub mul järgmiseks postituseks ehk lahedamaid pilte...
Olen avastanud enda jaoks säärase suurepärase lehe. Soovitan väga soojalt kuulata, vaadata ning enese peal testida, kuivõrd heaks see tuju teeb! :):)

2 comments:

  1. paha Kaisa, ma mõtlesin, et see võitis mingi plakativõistluse - nii ilus on;)
    A2 ka veel...

    ReplyDelete
  2. Ohoh, ülimalt suured tänusõnad sulle! :):)

    ReplyDelete