December 31, 2013

Minu ülemeelik 2013

Küll mulle alles meeldib kõiksugu võimalikke kokkuvõtteid teha, rääkimata siis veel terve aasta kokkuvõtetest! Nägin ränka vaeva, et see ka kuidagi piltidesse mahutada, nii et olge lahked. :)
Kindlasti jääb mulle aastat 2013 meenutama spontaansus, sest kunagi varem pole ma otsustanud üksinda Sitsiiliasse lennata, sõbrannaga metsa vahele neljapäevasele rattamatkale suunduda või kella kuuese bussiga rappa päikesetõusu imetlema sõita. Lisaks säärastele drastilistele situatsioonidele koosnes aasta ka väiksematest, kuid mitte sugugi vähem tähtsatest seiklustest. Esimese ropsuga oskan välja tuua talvise pikniku, katastroofilise tivolituuri, mitmed vabatahtlikuametid, Botaanikaaeda luku taha jäämise ja sellest tulenevalt üle müüri ronimise, mao kaela ümber võtmise (x2), NG kollaste akende püüdmise, langevate tähtede imetlemise ja koos oma füüsikaprofessoriga sama laua taga pelmeenide söömise. 
Samuti juhatas käesolev aasta mu ellu palju uusi ilusaid nägusid ja kallas pähe päris palju nii elu- kui ka koolitarkust (kolmandas pildireas võib teravam silm märgata mu truud kaaslast, kes ainsana koos minuga kell kolm öösel kunstiajalugu õppis). Olengi ju praeguseks mäele saanud poolega üheteistkümnendast klassist! Hakkasin rohkem trenni tegema, mis, tõepoolest, oli ka üks mu kahest uusaastalubadusest. Sain ka esimese jubeda töökogemuse, seda siis nõudepesija ameti näol. Siinkohal meenub humoorikas tõik ühest hallist tööpäevast, kus näitsikutest ettekandjad omavahel vaidlesid, kas meeter koosneb kuuekümnest või sajast sentimeetrist...
Nii et kokkuvõttes oli päris meeleolukas aasta. :)
Ometigi luban, et kaks tuhat neliteist tuleb veel poole spontaansem, lahedam, humoorikam, töökam, tasuvam, seiklusterohkem ja õnnelikum! Ja olen veendunud, et nõnda ka Sinul, armas lugeja! :)
HEAD VANA AASTA LÕPPU!

2 comments:

  1. Väga ilus postitus! :)
    Ja head ning veelgi paremat uut aastat, Maris! (:

    ReplyDelete
  2. Aitäh, soovin veelgi paremat aastat sullegi! :)

    ReplyDelete