December 6, 2013

Oh if you could see me now

Hei-hei semud, mul on vahepeal lademetes pilte kogunenud, nii et tuleb suuremat sorti vaatamine! 
Kolmapäeva hilisõhtul, mil kõik järgmiseks päevaks justkui õpitud oli, ei osanud ma midagi tarka teha ning haarasin kaamera ja statiivi järele. Veetsin väga maheda öö trajektooril Raekojaplats-ülikool-Treffner. Vahepeal hakkas ka lund langema ning ma võin vanduda, et seda sadas vaid minu pea kohal! Muutusin üsna pea möödujate meelisatraktsiooniks, mis tähendab, et mulle sooviti hulganisti fotoõnne ning lõpuks olin sunnitud kõiki mööduvaid paarikesi pildistama. 
Midagi maitsvat Karina prallest:
 Täna tähistas terve koolipere HTG 130. sünnipäeva. Hommikul jõudsin läbi hüpata rongkäigust, seejärel  lippasin Härmasse saksa keele olümpiaadi sooritama (tekliga ja puha). Ülesandeks oli kirjutada 2 tunni jooksul 350-450-sõnaline kirjand teemal "Ich und meine Fremdsprachen" ("Mina ja minu võõrkeeled"). Teemat nähes pidin pea klassist lahkuma, sest see tundus kohutav. Õnneks jäin paigale ja nusserdasin mingisuguse jutukese kokku. Üritasin arendada keerulisi keelekonstruktsioone ja hiilata mitmekesise sõnavaraga, aga ega mul väga hea ega edukas tunne sisse ei jäänud pärast lõpetamist. Ehk jõuavad esmaspäeval tulemused kohale...

Käisin ka vähe tühjemates paikades eksperimenteerimas:
 Pärast olümpiaadi oli lausa lust näha kõiki oma Härma semusid. Liikusime Mari-Anniga Liisi poole, kus viimane meile suurest armastusest kiirnuudleid ja kotlette valmistas. Olin väga tänamatu külaline ning lahkusin teiste vastuseisust hoolimata praktiliselt kohe pärast söömist. Jõudsin meeletult napilt Jaani kirikusse liturgia peaproovi. Millalgi sada aastat hiljem algas ka päris jumalateenistus, mis oli täitsa kena. Homme ka veel üks proov ja üks aktus, siis saabki läbi!
 Viisakas pilt Kaisa praasnikust:
Ühtlasi jõudis mulle kohale, et juba uuel nädalal algab arvestustenädal. Naljakas.

2 comments: