December 16, 2013

Üks jõululõhnaline postitus

Küpsetasin eile õega esimest korda sel aastal piparkooke, pidasime maha ka ühe korraliku jahusõja ning maadlesime ühe isepäise pardiga, kes ei tahtnud enam piparkoogivorm olla ja pidevalt sahtlisse põgenes.
Uudistest veel nii palju, et jäin ikkagi saksa keele olümpiaadi piirkondlikus voorus jagama 2.-3. kohta, hõissassaa ja pudel rummi!! Seda et.... mul on vist nüüd võimalus pääseda üleriigilisse vooru. :)

Reedel käisime Marilinnuga näiteringi jõulupeol (ehkki me selle õppeaasta algusest näiteringis enam (vist?) ei käi). Igatahes oli äärmiselt tore, uued pisikesed on väga lahedad ja vanad pisikesed veelgi armsamad. :') Olime peolistest ainsad, kelle kasv ületas 1,5 meetrit ja saime lastega näidendiski kaasa lüüa (täitsime väga auväärset rolli Pika Hermanni torni mängides).
Teine periood ja arvestused on ka lõpuks selja taga, loodetavasti ei pea ma enam kunagi säärast perioodi läbima ja asi hakkab taas ülesmäge minema. Uus periood tundub väga ilus, mõnus ja humanitaarkallakuline: kirjandus, ajalugu, kunstiajalugu, inglise keel, saksa keel... hunnik matemaatikat, praktikume ja kehalist mind ka ei murra, nii et kokkuvõttes võib täitsa kena lugu kujuneda siit!

Soovin teile meeldivat jõuluootust ja olge ikka tublid!

No comments:

Post a Comment