January 21, 2014

Eesti keel on see, kui sa teed Eesti häält - Marii 2014

Mul algavad homsest tehnoloogiapraktikumid. Algul tundus küll õige valikuna veetehnoloogia, metsatööstuse ja robootika hulgast viimane krabada, kuid praegusel hetkel ma selles enam nõnda kindel poleks, sest asi kõlab väga, väga keeruliselt.
Igatahes ehitan antud kursuse lõpuks päris iseseisvalt majapidamisroboti, kes koristab, peseb nõusid ja süüa valmistab, nii et ma enam elu sees tööd ei peaks tegema!

USKUMATU! Ülemine lõik sai valmis kirjutatud eile õhtul, mistõttu praeguse seisuga jääb esimene robootika mul juba selja taha. Kui veel eile pidasin ideed kokkavast robotist muidugi puhtaks hullumeelsuseks, siis praegu olen selles osas veidi positiivsemalt meelestatud. Juba tänases esimeses tunnis klopsisime Marianniga pingsalt õpetust järgides kokku väga lihtsa roboti, mis vilkalt juhtmete ühendamise ajal põrandal ringi sibama hakkas! Tean küll, et edasi läheb ainult raskemaks, kuid see ei alanda (veel) mu ootusi!
Täna hüppas meie ajalootundi 12.b klass, teatas rõõmsalt, et meil, üheteistkümnendikel, on täna ekvaatoripäev (täpselt pool gümnaasiumist läbitud), jagas heldelt muffineid ja lastešampust, kinkis koguni rändkarika "Parim b klass" (või midagi säärast). Lisaks tõmbasid nad meie klassi ukse taha ämblikuvõrku meenutava lindipuntra, kust kõik väljudes end ükshaaval läbi pressima pidid. Sellest žestist ma väga aru ei saanud, aga olgu nii. :)
Uudistest veel nõnda palju, et läbisime kooriga laulupeo esimese ettelaulmise. Kõigi arust läks kohutavalt võssa, ent Kerpa ise jäi väidetavalt meiega rahule (ja mida muud ühel eeskujulikul Anima lauljal täielikuks õnneks vaja olekski, eks)!
Lõpuks sain kätte ka oma kuue kuu taguse Sitsiilia reisi kompensatsioonirahad, kusjuures hetkel sirvin Leo klubi uusi ülilahedaid noortevahetusi ja arutan paralleelselt vana EstYESi kambaga kõikvõimalikke suviseid sihtkohti.Olen end tõtt-öelda päris üles kerinud.

No comments:

Post a Comment