February 3, 2014

Üks lustakas postitus

Olen hetkel päris ülevoolavas tujus ja katsun seda nautida, kuniks saan. Selgituseks: mu elukäik kõigub pidavalt üles-alla nagu hiiglaslik siinusgraafik (seega maksimumpunktides on kogu aeg midagi teha, kõik läheb hästi, motivatsiooni jagub, töö lausa lendab käes, üritused kuhjuvad üksteise otsa ja sõpradega võtan ühtelugu midagi ette; miinimumpunktides seevastu veereb kõik eelpool saavutatu kolinal allamäge). Ma pole suutnud oma emotsioone veel väga täpselt kaardistada, aga 1 periood tundub kestvat umbes kuu aega (kaks nädalat ülal- ja kaks nädalat allpool x-telge). Ega sellega polegi tegelikult mõtet oma pead pingsalt vaevata, küll aga võin kahes asjas kindel olla. Esiteks, praegune eufooria väga kauaks kestma ei jää. Teiseks, mõne aja pärast on ta jälle platsis!
Reedel tähistasime koolis ekvaatoripäeva. Meie, üheteistkümnendikud, kes me oma õpingutega poole peale ehk ekvaatorile oleme jõudnud, pidime võimalikult suviselt kooli tulema (sealjuures ujumisrõngaid ja mida kõike veel kaasa vedades). Tegelikult arvasin, et üritus kukub kolinal läbi. Või mis arvasin, üsna veendunud olin. Suur oli aga minu üllatus, kui klassi astudes vaid neli inimest kolmekümne seitsmest teemale vastavaid rõivaid ei kandnud. Ja nagu peatselt selgus, oli koolimaja soe, nii et me ei pidanudki jopede varjust soojust otsima. Vahetunnis jagati limonaadi ka, mis otsustas minu silmis kõik: väga timm päev oli!
Nädalavahetuski sujus meeleolukat: pidasime trennisemudega maha korraliku pralle Kelli 16-sünnipäeva auks ning pool pühapäevast läks Karina ja Lisannega fotojahi nahka. Ööl vastu esmaspäeva tuli väga suur patriootlikkuse tuhin peale, mistõttu kuulasin samaaegselt Arvo Pärdi "Summat" ja Artur Alliksaare "Aega", mille leidsin kuskilt ETV arhiivist "100 luulepärli" alt. Täitsa uskumatu, kui kaif see oli!

2 comments:

  1. Ma ei tea, kuidas sul soe oli, aga mina lõdisesin ekvaatoripäeval kahe kampsuni, teksade ja sukkadega. :D Eks kommenteeriti ka, et näen välja nagu talv teiste kõrval, aga ega see ei takistanud mind edasi aeg-ajalt kananahas ringi patseerimast.

    ReplyDelete
  2. Misasja, olime ikka samas koolis samal päeval? :D (Ilmselt olime, sest tegime fotojahti pärast ju)
    Naljakas.

    ReplyDelete