March 15, 2014

Eliise hääl kõlab ainult mu mõtetes

Olen jälle lasknud blogil rohtu kasvada, aga ilma uute piltideta on tõepoolest väga nutune kirjutada (nagu ma juba korduvalt maininud olen). Kuna ma ei tunne ka endiselt kusagil uue kaamera hõngu, vaatan rohkem vanu fotosid ja saadan päris imelikke asju korda: nimelt pole mul aimugi, mis ajendas mind Eiffeli torni vaate ja mingite sinilillede pilti omavahel kokku kleepima, aga olgu siis nii. Ainus seos, mida nende kahe vahel näen, on mõlema sinine värvigamma. Ja võib-olla asjaolu, et tahaks uuesti nii Pariisi kui ka sinililli pildistama.
Vahepeal olen tõesõna palju lahedat korda saatnud, kuid millegipärast pole ma viimasel ajal sugugi kirjutamissoonel, nii et mingit ülevat lõigukest ma sellest vormida ei oska. Kurb, kurb. Tingimata imes viimse piisagi minust neljapäevane eesti keele kirjand, mille teemavalik oli lihtsalt nii kohutavalt h a l b, et mul selle kirjeldamiseks sõnu ei jätku. Valasin küll, endal süda allasurutud vihast pulbitsemas, kõik paatoslikud laused paberile ritta, kuid siiski tundsin, et tulemus võrdus umbes kahe siinusega kahesaja seitsmekümnest kraadist.
Aga loodetavasti võtan end kokku ja tõusen millalgi koosinuseni kolmesaja kuuekümnest. :)

5 comments:

 1. See on ju väga üllatav ja tore kooslus - sinililled sinises Pariisis.

  ReplyDelete
 2. Minuarust ka lahe ja siit annaks lausa seeria teha, või vähemalt minul pani küll mõtte tööle :)

  ReplyDelete
 3. Siis on äärmiselt hää, kui meeldib! :)

  ReplyDelete
 4. Kõik sinu blogi postitused on väga vaimukalt ning intelligentselt sõnastatud. Ka väheste piltidega positusi on lausa lust lugeda. Oled üks vapustav inimene. Loen juba väga ammu su blogi ja ausalt öeldes, on see ka ainuke, mille postitusi tõesti ootan ja millel silma peal hoian. Keep up the good work, lady.

  ReplyDelete
 5. Ohh. Ohh. Ohh. See tuli nagu välk selgest taevast. SUUR-SUUR AITÄH SULLE ILUSATE SÕNADE EEST! :')

  ReplyDelete