May 4, 2014

Üks ploomiõielõhnaline postitus

Minu blogi pikaajalisemad jälgijad võivad märgata igal aastal teatud kordusi, mis avalduvad kõige intensiivsemalt just kevadel ja sügisel. Kevaditi läbib kõiki postitusi paratamatult säärane enam-vähem kronoloogiline joon: lumi- ja märtsikellukesed, sinililled (pluss kõik muud sinised lilled, näiteks sillad ja krookused), ülased (enamasti valged, aga ka kollased), õunapuuõied (nende hulka loen ka ploomi- ja kirsiõisi), toomingaõied, liblikad, võililled, sirelid. Sel aastal sai mu ajajoon veidi kannatada, sest magasin kevade alguse kaamerata maha, aga olen kenasti järjele saanud ning demonstreerin nüüd oma ploomiõisi (ma vähemalt arvan, et tegu on ploomiõitega, sest õunapuud veel ei õitse ja kirsiõied tunduvad väiksemad...). 
Eks aeg näitab, kas tammun ka edaspidi mööda oma turvalist ajajoont, näidates endiselt pilte liblikatest ja võililledest, või suudan millegi originaalsemaga üllatada. Ilmselt ei suuda. 87%.

3 comments:

  1. Teistkordsel vaatamisel on need õied kuidagi veelgi kaunimad kui esimesel korral ja teeksin selle puhul komplimendi fotograafile (oskuse eest ilu märgata ja oskuse eest see imeilusalt pildile võluda) ning emakesele loodusele! :)

    ReplyDelete
  2. Aitäh teile mõlemale! :)

    ReplyDelete