July 4, 2014

Ujumislaager 2014

Naasin just - nagu pealkirjastki järeldada võib - ujumislaagrist, mis oli muidugi meeletult tore. Kes kunagi Otepääl Veski Spordibaasis laagerdanud on, aimab juba ilmselt, milline see välja nägi: ikka need vanad head rattaretked Käärikule, Sihvale ja Pühajärvele, saunaõhtud koos külma vette kargamisega, tiimidevahelised võistlused ning jalgpalli MM!
Üheksas aken mu kollektsioonis:
Tagasi vaadates tundub mulle, et terve laager oli maru lebo. Ootasin hullu Lõuna-Eesti kuppelmaastikku, mis minu mäletamist mööda ikka korralikult võhmale võttis. Olid siis mäed laugemaks jäänud või mina end aastaga niivõrd palju tugevamaks treeninud, see jääb igaveseks saladuseks, aga igatahes tundusid meie rattaretked üsna lapsemänguna. Ka triatlon jäi madala veetemperatuuri tõttu ära (mitte et see oleks meil niisama ujumist takistanud). Selle asemel pandi kõik aja peale metsaringe jooksma, mis kellelegi meie grupist erilist pinget ei pakkunud. Pidasime ka jalkaturniire, lõime penalteid ning lahutasime meelt köieveo, võrk-ja korvpalliga. Kui rääkida juba meelelahutusest, ei saa üle ega ümber ka karaokevõistluse mainimisest, mis oli pööraselt lahe.
Paraku jättis ilm väheke soovida. Väntasime vapralt uduvihmaga, seenevihmaga, hoovihmaga, lausvihmaga, paduvihmaga, rahega, peaaegu vaat et lumegagi. Päike säras taevas vaid laagrisse saabudes ning sealt uuesti lahkudes. Ometigi ei morjendanud nigel ilm meid liiga suurel määral, suisa vastupidi: nalju voolas sisse uksest ja aknast. Üsna tihti keesime ka üle, sest nädal aega samade inimestega ühes toas elada pole sugugi naljaasi, kuid õnneks iseloomustab meid kõiki terav keel koos kiire unustusvõimega, nii et vastuolud said väga vürtsikalt ja valjult lahendatud, ilma et keegi kellegi peale vimma kandma oleks jäänud: lahkusime laagrist muidugi äärmiselt armastusväärsete semudena.
Kokkuvõtteks oli tegu kindlasti ühega mu suve highlight´idest, kusjuures juba praegu igatsen taga meie niiskete riiete järele lõhnavat tuba ning kivikõva madratsit, mis minus lisaks kõigele ka tolmuallergia tekitas. :')

No comments:

Post a Comment