September 10, 2014

Minu suvi 2014: VIDEOKOKKUVÕTE

Siin ta lõpuks on: video, mille teostamise idee mul juba kevadel, mil oma uue peegelkaamera filmimisfunktsiooni avastasin, peas maad võttis! Plaan oli lihtne: katsuda võimalikult paljut enda ümber mitte vaid fotodena, vaid ka videomaterjalina salvestada. Teostusega läks juba keerulisemaks, sest kes see ikka viitsib seda suurt kaamerat kõikjale kaasa tassida ning siis veel fotokotist välja õngitseda... paljud tegevused-kohad-seiklused jäid seetõttu allolevas videos kajastamata, seetõttu vabandan ka teie ees, armsad sõbrad, kes te siia võib-olla ei pääsenud. Sellegipoolest olete mulle ääretult kallid, tänan teid oma senise elu parima suve eest! :)
Video tuli nagu ta tuli, sest monteerimine ja heliefektidega mässamine on minu jaoks täiesti pime maa. Ladusin klipid ritta, kärpisin neid ja panin taustaks haarava laulu - voila! Õigus, lisasin suuri jõupingutusi kasutades ka pealkirja. :) Loodan väga, et see teile veidigi meelelahutust pakub,

4 comments:

 1. Väga lahe ja armas! (laul oli ka hästi valitud :D )

  ReplyDelete
 2. Aitäh, aitäh, aitäh!
  Lauluvalik toimus küll täiesti spontaanselt, sest kuni lisamise hetkeni olin hoopis üht teist viisikest oma peas ümisenud. Aga tundub, et see pidi õige otsus olema. :)

  ReplyDelete
 3. Hakkasin siis elevil videot vaatama ja ootasin seda klippi, mis ma sulle saatsin, mida lõpuks ei tulnudki. Läksin oma gmaili ja avastasin, et see klipp istub mu mustandites. Reaalselt, tauntauntaun :D:D. Igatahes üli-üli-ülicool video ja montaaž ja kõik kokku. Ja anna andeks, et ma kirja sulle saatmise asemel ta mustanditesse salvestasin.

  ReplyDelete
 4. HAHAHAHAHHAAAA, ei ole üldse hullu, ma mingid klipid su sünnast leidsin juba (Stella õhupalle puhumas + veel see taustade muutumine vms eks), nii et polnud vajadust sind sellega veel tüüdata :D
  Aga suured tänksud!!

  ReplyDelete