September 20, 2014

Õnnis laupäev

Eile öösel puruväsinult koju jõudnud ja voodisse vajunud, jõudis mu aju veel korraks mõelda, kui hea see ikka on, et ma nüüd kas või poole lõunani oma pehmes voodis magada võin. Hommikul arendasin  sama mõtet edasi ja jõudsin järeldusele, et viimasest mõnusast-magusast laupäevast, mil oma voodis ärgata sain, on möödas väga kaua aega. Märkmiku abiga tegin kindlaks, et...
...eelmisel laupäeval olin Passaus, Saksamaal; nädal enne seda Tallinnas plaati lindistamas; nädal enne seda retkel Põhja-Eestis; nädal enne seda LEO koosolekul Viljandis ja Balti keti kontserdil; nädal enne seda Tallinnas; nädal enne seda Tõrva loitsul; kolmel nädalal enne seda Saksamaal bioloogiat õppimas. Viimane laupäev, mil sama õndsalt kodus sain kulgeda, oli 12. juulil!! Sellises valguses tekib tahtmine tänast päeva suisa tähistada. :)
Nüüdseks olen end argipäevalainele seadnud. Koolirutiin taob taustaks tuttavat biiti ja sügis, mu lemmikaastaaeg, võtab üha enam võimust. Tulevikuotsused näivad petlikult mägede taga peituvat, praegu on kõik turvaline ja hea.

2 comments:

  1. Väga mõnus ja eriline postitus! :)
    Kas pildi kujundasid ise? Kui jah, siis mille tarvis?

    ReplyDelete
  2. Suur aitäh! :)
    Pildi kujundasin küll ise (mõtlesin, et see võiks olla nagu lehekülg ENEst (sealt pärineb ka pildil olev tekst)), aga mingit erilist eesmärki või sõnumit ma välja tuua ei oskagi. Tõenäoliselt mõjutas mind alateadlikult Kosuthi teos "Chair", millest eelmisel aastal kunstiajaloos põgusalt räägitud sai, aga muidu tegin seda ikka puhtalt lõbu pärast :)

    ReplyDelete