October 4, 2014

Kuukene kullakene

Käes on järjekordne õhtu, mil ma pleedi sisse mässitult küdeva ahju kõrval istun ning netiavarustes uitan, üritades end samaaegselt veenda, et kohe-kohe loen läbi Hesse "Stepihundi", täidan ära lingvistikaringi lehe, õpin peatselt algavaks laululaagriks laulude partiid selgeks (ja pähe ka!), saadan ühele tähtsale onule kirja, tegelen keelediplomi suulise osa materjalidega, kirjutan esseed, kirjandit, kaasust ja saksa keele juttu... aga tõenäoliselt ei tule sellest midagi välja. :) Tühja kah!
Minu kujutlus perfektsest sügispäevast:
Reedel algas autokool. Teadsin juba varem, et olen selle nalja väga hilja peale jätnud, kuid sellegipoolest tuli kaheteistkümnendike massiline vähemus mulle vapustusena. Esimene tund oli sissejuhatav ja - nagu ka arvata võis - väga igav. Vaheldust pakkusid vaid meie üsna väärikas eas teooriaõpetaja žestid ning keelendid stiilis "tšekake siis see inff üle" ja "ära plekkimise pärast pabla". 
Arstitõendi vormistasin ema kabinetis umbes seitsme sekundiga ja loodan, et kogu ülejäänud protsess sama valutult kulgeb. Tahaks kõik võimalikult ruttu-ruttu lõpetada ja esimese hooga läbida, sest kuskilt läbi kukkuda ma küll ei viitsi. Tegime Lisannega asjakohase diili ka, ehk see innustab rohkem!
Tegelikult peaks ikkagi mõne ülaltoodud tegevusega oma allesjäänud õhtut sisustama, sest seal on kõik päris olulised punktid. Head õhtut teilegi!

2 comments: