November 13, 2014

OneRepublic

APPI! Tundub, et iga 18 aasta tagant tuleb mu elus ette õhtuid, mil kõik kulgeb kordades paremini, kui oma kõige sõgedamates unistusteski soovida oskaksin. Sain üleeile üle pika aja kokku Kadri, Janely ja Otiga, kellega suundusime kauaoodatud kontserdile. Leidsime endile üsna soodsad seisukohad kohe tooliridade ääres: saime asjad käest panna ja mingisugustele taladele ronida, mis võimaldas meil teistest kahe pea võrra kõrgemalt lava jälgida. Ühtäkki seisis meie ees mundris turvamees, tekitades minus muidugi järsu adrenaliinisööstu: nüüd siis kästakse meil maha ronida ja halvemal juhul üleüldse saalist lahkuda! Kuid tegelikult andis ta meile VIP-käepaelad, nii et saime otse lava ette esimesse ja teise ritta kaasa elama minna!!

Ma ei pea end küll väga suureks fangirl'iks, aga OneRepublic mulle tõesti tohutult meeldib ja kontsert oli ülivõimas! Mõningatel hetkedel tabasin end hüppamise ja kaasaüürgamise asemel hoopiski üksisilmi lavale vahtimast ja omaette tobedalt naeratamast: nõnda mõnus oli lõpuks live'is kuulata lugusid, mis on olnud mu ergutajateks jooksuringidel, julgustajateks pimedatel koduteedel, lohutajateks nõmedatel päevadel, seltsiks rõõmsatel hetkedel! Kaks tundi möödusid kui unes, ühel hetkel oli meile juba miljon paberilipikut peale kallatud ning me leidsime end täiesti täiskiilutud (ja väga-väga lõbusast) trollist Kadri poole õõtsumast.
Ka õhtu edasine jätk oleks sobinud pigem unenäkku kui reaalsusesse, sest harilikul argipäevaööl ma piparkookide kaunistamise ega filmivaatamisega ei tegele. Kell pool kuus hommikul tatsasime koos läbi uduse Tallinna bussijaama poole ning paar viivu hiljem pani buss mu Tartu kesklinnas maha: kell oli juba veerand üheksa saanud.
Koolielu tundus sel päeval kohe eriti võõras. Hakkasin alles tundides paigal istudes vaikselt aduma, kui meeletult meil ikka eelmisel õhtul vedas!

*kõik käesolevas postituses silmailu pakkuv on jäädvustatud Kadri telefoniga!

No comments:

Post a Comment