November 19, 2014

Sünnipäevahommik rabas (ainult sõgedatele)

Täna polnud tavaline argipäev: täna pidas Kaisa oma sünnipäeva! Mitte aga kell 18 või 20 või 22 ega mitte kodus või kinos või klubis, vaid hoopiski kell 8 hommikul ja rabas, nagu talle nõnda omane on.

Lõime hommikul autodele hääled sisse ja võtsime suuna linnast välja, eemaldudes kiiresti koolist. Vantsisime vaatetorni ja lasime hea maitsta viineripirukatel, šokolaadimuffinitel, mustika-toorjuustukoogil, juustupirukal, kakaol ja teel. Vahepeal tõusis päike juba üsna kõrgele, mida me hetkeks laisalt seirasime, seejärel õlgu kehitasime ning kakaod edasi rüüpasime. Eks neid päikesetõuse ole päris palju nähtud ka!
Tõusev päike otse metsa taga:
Peagi ronisime tornist alla ja alustasime lõputut kambapiltide seeriat. Ja ühel hetkel oligi kell juba nõnda palju, et hakkasime ajaga võidu kooli poole tagasi kimama, sest matemaatika kontrolltöö (ja minu puhul ka saksa keele oma) ennast teadagi ise valmis ei kirjuta! Gaasi lisamine liiklushuligaanist Kaisale mingeid probleeme ei valmistanud, nii et jõudsime ilusti kohale! 
Käik läks aga igati täie ette ning kontrolltöö lõpuks olid ka mu varbad üles sulanud, mis mulle suurt rõõmu valmistas.
Homme tõotab tulla samuti ebatavaline argipäev, sest sain endale koha töövarjuna! Seetõttu võtan taas ette teekonna Tallinnasse, seda juba kell 04.30. Kuidas mul läks ja mida ma tegin, sellest juba järgmises postituses. :)

2 comments:

  1. Keegi polegi vist päikesetõusust kunagi nii luuleliselt kirjutanud!

    ReplyDelete
  2. Aitäh, eks ma ikka nägin väga vaeva ka ja võtsin šnitti nii mõnestki romantismi viljelejast!

    ReplyDelete