December 22, 2014

Jõulukaartidest

Sel aastal saatsin esimest korda elus postkaarte (loodetavasti on need nüüdseks kõigile postkasti potsatanud ning ma ei riku kellegi üllatust tänaste piltidega ära)! Ilmselt läksid pooled kirjad valedesse kohtadesse, sest adresseerimine valmistas mulle suurt peavalu. Mõnede inimeste elukohtade otsimisel rakendasin suisa äärmuslikke meetmeid: näiteks otsisin Facebookist üritusi aastast 2012 (et leida sünnipäevalaste aadresse) või lohistasin end Google Mapsi abil sõprade uste ette. Mingid andmed ma kõigi kohta igatahes leidsin, nii et posti nad läksid!
Praegu istun Evelini, Krista, Katsi, Ragne, Sandra ja Anu seltsis keset laevapõrandat, suundudes juba Tallinna poole tagasi. Olen väga suure dilemma ees: nimelt tahaksin jääda pealinna kauemaks, et tuledesäras vanalinna näha. Samas kardan jääda maha kõigist transpordivahenditest, sest päeval enne jõululaupäeva peaks Tallinn-Tartu marsruut äärmiselt populaarne olema. Elame-näeme! 

2 comments:

  1. Minu kaart jõudis igatahes elusa ja tervena kohale, muidugi alles päevakene hiljem, kui olin postitust lugenud :D. Siiski arvestades seda kui harva ma postkasti vaatan, siis oleksin muidu arvatavasti alles jaanipäeval selle sealt avastanud.

    ReplyDelete
  2. Jama värk, ikkagi tegin liiga vara postituse!! Ootasin küll sellega vist oma viis päeva, aga näed sa siis, kui kaua aega võib nõuda ühe kirjakese liikumine sirgjooneliselt punktist A punkti B 180 kilomeetri kaugusele :D

    ReplyDelete