December 23, 2014

Jõulukruiis 2014

Läbi meie tore kruiisike saigi. Põhjuseid minemiseks oli mitu. Esiteks osalesid Krista ja Kats sügisjookusul, võites meile nõnda priipääsmed. Teiseks soovisime vääriliselt tähistada Ragne kahekümnendat (!) sünnipäeva. Nende kolme päeva vältel tekkis meie varamusse hulgaliselt uusi kilde ja lugusid, millest vaid mõned päevavalgust kannatavad.
Tõtt-öelda ähvaradas meid esialgu suur oht laevast maha jääda. Jõudsime oma kambaga hingeldades D terminali vist napid paar-kolm minutit enne check-in'i lõppemist. Peale igatahes jõudsime ning otsustasime laeval veedetud ajast maksimumi võtta. Seega tühistasime algse plaani, mis nägi ette õhtutundideni magamist ja alles seejärel uue energiaga ööelu uudistamist, ning läksime mõlemal õhtul kohe välja. Osalesime muusikaviktoriinil (kus teisel õhtul oleksime nii-nii napilt uue kruiisi võitnud!), laulsime karaoket, kuulasime erinevaid artiste, tantsisime öö läbi, sõlmisime uusi tutvusi ja nautisime üldse kõike, mida laev pakkus.
Teisel hommikul leidsime end jõulutuledes Stockholmist, mis jõulude õnnestumiseks hädasti veel vaid lumekatet vajas. Päevasel ajal tegime šopingutuuri, pimeduses uudistasime vanalinna. Õhtupoolikul, mil laevale tagasi kiirustasime, hakkas ka lund sadama!
Tavaline jõuluturg. Pildistas Krista. 
Teine õhtu laeval möödus veelgi ülemeelikumalt kui esimene, aeg viskas meile parajaid vingerpusse. Ühel hetkel oli kell pool kümme õhtul, viis minutit hiljem juba kaks öösel, loetud sekundid hiljem pool neli ja siis juba peaaegu kuus (Eesti aega arvesse võttes seitse) hommikul. Kuidas...?!
Blogisõbrad ja kimonosõbrad (pildistasid Stella ja Krista):
Pildistas Evelin:
(Astusime Kristaga uljalt lavale, uskudes tõemeeli, et mängima hakkab Urban Symphony "Rändajad", kuid suur oli meie üllatus, kui käima läks hoopistükkis "A thousand miles". Ära laulsime!! Sel õhtul laulsin veel Katsiga "Pumped up kicks'i".)
Kolmandal hommikul Tallinnas rõõmustas meid paks lumekiht. Alustasime oma hommikut Pagaripoistes, edasi liikusime rongi peale, kuhu saatsin kõik oma sõbrad. Ise jäin siiski veel vanalinna uudistama ning hämarust ootama. Kui palju ma nende tundide jooksul kõikjal vantsisin ja tegevust otsisin! Käisin galeriides ja uisuplatsil, väikestes butiikides ja jõuluturul. Päris-päris pimedat ma ära oodata ei maldanudki, sest kihk kolmveerandviiese rongiga koju jõuda oli suur, ent aimduse tuledesäras kaunist vanalinnast sain siiski!
Meie hommikusöök:
Kojusõidupilt:
Minu hinnangul oli kruiis täielik kordaminek, olen väga rõõmus, et läksin!

No comments:

Post a Comment