April 14, 2015

Eile nägin ma Eestimaad ehk gümnaasiumi lõpetamisele jälle ühe sammu võrra lähemal

Kaitsesin täna komisjoni ees ära oma praktilise töö, mille vormistasin fotonäitusena. Üritus jäi üsna viimasele hetkele - oleksin võinud selle ideaalis ära kaitsta 11. klassis või siis vähemalt 12. klassi alguses -, ent see ei tulnud mulle, kõikvõimalike toimetuste viimasele minutile lükkajale, sugugi üllatusena.
Ei saa öelda, et oleksin kaitsmisel väga põdenud. Tõsi, komisjoni ees seistes lõi põlv veidi värisema küll, kui meenutasin, et võin viie jaoks veel kõigest kaks punkti kaotada. Selgituseks: meile on viimase kahe aasta jooksul tiksunud tööprotsesside ja -käikude eest pidevalt punkte, mis lõpphinde arvestamisel suurt rolli mängivad. Sada punkti on maksimum ning ainuüksi 11. klassis kaotasin infopädevustestide eest neist - naksti! - viis. Pärast seda muutusin tõsisemaks ja hakkasin käima mööda kitsast nööri, et rohkem punkte asjatult tuulde ei läheks. Siit-sealt kadus aja jooksul veel kokku kolm punkti, komisjoni ees läks maha üks. Sain oma viie kätte!

Näituse pealkirjaga "Eile nägin ma Eestimaad" avaldasin Hugo Treffneri Gümnaasiumis. Kõik pildid on A4-formaadis ning jäädvustatud HDR-tehnikas. Head vaatamist! :)

No comments:

Post a Comment