May 3, 2015

Looduse Aasta Foto 2015 // esimene koht!

Sel aastal läks mul Looduse Aasta Foto konkursil hästi. Võitsin noorte vanuserühmas oma kategoorias ("Inimene ja loodus") esimese koha ja pälvisin väärika Tantsiva Hundi skulptuuri (mille jõudsin - tõsi küll - marsruudil Tallinn-Tartu juba pooleks lüüa)! Võidu tõi mulle foto pealkirjaga "Uudishimulik botaanik", mille jäädvustasin 2014. aasta kevadel. Kes soovib uudishimulikku botaanikut vaatama minna, see teadku, et botaanik passib endiselt Tartus Pika ja Raatuse tänava ristil, kohe prügikonteinerite kõrval. Viimasel korral, kui tema poole kiikasin, ei paistnud tal küll veel millegi üle rõõmustada olevat, ent ega see uus piimanõgeste hooaeg väga kaugel ju polegi...
Võistluse tase oli väga-väga tugev ja hetkel pitsitab mind küll suur tahtmine oma senine elu ühes kõigi tulevikuplaanidega nurka visata ning kaamera ja pikkade objektiividega igaveseks Eesti metsadesse ja rabadesse kolida. Võib-olla kolingi! Ja jooksen pärast esimest krabinat, soolakate pisarate maik kurgus, metsast välja.

6 comments:

 1. Kohutavalt lahe pilt ja palju palju õnne!!!

  ReplyDelete
 2. Suured tänud sulle, Evelin!!

  ReplyDelete
 3. Ma olin täiesti siiralt üllatunud, kui seekord sind vaid tunnustatud polnud, vaid ka sinupoolsed vastused (ülimalt sügavamõttelistele) viiele (?) küsimusele äratrükitud said.
  (Aga see raamat on täiega ilus :))) Sinu pilt ka :) )
  Palju õnne !

  ReplyDelete
 4. Aitäh, ma ise küll ei pea neid küsimusi-vastuseid põrmugi sügavamõttelisteks, aga nii tore, kui meeldis :):)

  ReplyDelete
 5. Palju palju õnne, aupauklik Maris! Olen äärmiselt uhke!!:)

  ReplyDelete
 6. Krista pliis :D:D:D Aitäh sulle! :)

  ReplyDelete