April 5, 2016

Welcome to my crib!

Maandusin mõne päeva eest taas Saksamaal, kuid alles täna turgatas mulle pähe, et polegi teile oma uut elamist tutvustanud. Siin ta on - minu päris oma kaheteistruutmeetrine oaas. Hoiatan juba ette, et olen vähemalt toasisustamise puhul täiesti puhastverd common white girl, mistõttu ei saa üle ega ümber kohustuslikest toaelementidest: maakaart, unenäopüüdja, postkaardid, jõulutulukesed akna kohal, sekka ka mõned säravamad Marii joonistused.
Kellele juba pelk lugemine liiga läila tundus, ärgu see targu oma tervise huvides postitust allapoole kerigugi!
Selle imelise ajalehtedest meisterdatud maakaardi sain Anult uusaastakingituseks. Meil oma kuuese uusaastapundiga oli kingitustele seatud kolm tingimust: need pidid olema käsitsi tehtud, algama kingisaaja nime esitähega ning olema kuidagi seotud kingisaaja erialaga. (Ajalehed nagu kommunikatsioon ja meedia, kas pole mitte geniaalne...)
Nüüd jõllitan iga päev imetillukesi värvitud laike, mis sümboliseerivad riike, mida külastanud olen, ja võrdlen neid ülejäänud valge lahmakaga, lubades endale, et seegi lahmakas on kord kirju.
Alumine pilt on ilmselt mu kõigi aegade üks kehvemaid, aga tahtsin siiski tõestada, et common white girl minus võimutseb täiega: helendavatest tähekestest lagi! Tähekeste üleskleepimisest saati olen neid hommikuti oma juustest leidnud, kuid loodan väga, et mõni jääb siiski ka lakke pidama.
Vot nii! Piltidelt jäid küll välja riietega kuhjatud toolileen, segane kirjutuslauapealne ja kaablijuhe, aga mis neist ikka vaadata. :)

2 comments:

 1. Meeleolumuusika!! :)
  Aga minu jaoks peegeldub su toast suur seiklejahing (Anu kink on ka nii on point) ja eriti lahe on see raamitud Eesti lipp kapinurgal!
  Päikest ja zeni sulle sinna!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, Krista, see pole enam mu peast väljapääsu leidnud! :)

   Suured tänud, peace, love ja zen sulle vastu!!

   Delete