May 16, 2016

Õhus

Sõbrad, ma lendasin täna Bratislavasse! Ma pole küll ise veel päris hästi selgusele jõudnud, kuidas või miks, aga töötan mõlema küsimuse lahendamise kallal. 
Hea küll, kui nüüd järele mõelda, tean tegelikult väga hästi, kuidas. Lihvisime kaks nädalat tagasi ühes seminaris (Empirisches Medienforschungsprojekt: Rezeptionsforschung) oma grupitööd ja katsusime paika panna grupidiskussiooni kuupäeva, kui Sebastian teatas, et me kuueteistkümnendast kahekümnenda maini midagi ei korraldaks - tema sõidab nimelt Hispaaniasse puhkama. "Mõistab mõni alles elada," käis mu peast hetkega läbi kadedusesööst, "ja miks mina kuhugi lennata ei võiks, ah?" 
Samal õhtul panin mängu kõik oma IT-alased oskused: määrasin oma kujutluses üha enam ilmet võtva reisi alguspunktiks Berliini, jätsin sihtkoha lahtiseks ning hakkasin "extremely cheap flights'e" filtreerima. Avastasin võileivahinna väärtuses lende päris mitmeid ja pidin end tõsiselt tagasi hoidma, et mitte rohkem pileteid krabada - "Maris, lennata on lahe küll, aga mitte ülikoolist välja!" oli ainus, mis toimis.
Mida siin homme-ülehomme ette võtan, ei oska ma parimagi tahtmise juures veel öelda, sest mingisugust plaani ma endale ei koostanud. Samas soovitas sõbralik administraatorineiu mulle hunnikutes kohti, nii et tahan väga loota, et hostelituppa ma vedelema ei jää.
Tõsi, täna õhtul sai esimene tiir vanalinnas juba tehtud ning ühes nooblis restoranis peedirisotot (mu viimase aja absoluutset lemmikut!) söödud, nii et esimesed muljed-pildid on juba kogutud. Neid jagan aga juba paari päeva pärast koos ülejäänud kupatusega (loodetavasti on siis ka, mida jagada)!

4 comments:

  1. Oh sa! Väga lahe idee, Maris!! Ei tahaks küll mingit pinget peale panna, aga naudi siis täiega! :)

    ReplyDelete
  2. Bratislava on mõnusa auraga linn! Joo siis ikka Kofolat ka :)

    ReplyDelete